binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee Yalan Mı Söylüyor?

John McAfee Yalan Mı Söylüyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

John McAfee, Blockchain ile ilgili konferansa can güvenliği ve aldığı tehditler dolayısı ile katılamayacak olduğunu açıklamıştı ve yapılan konferansa canlı yayınla bağlanarak katılımcılara şaşkına uğrattı. Bir süre önce SEC tarafından tehdit almaya başladığını ve bu tehditler arasında ölüm tehditleri olduğunu iddia eden John McAfee, kendisine karşı tehditlerin ortaya atılmasının kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı olduğunu açıklamıştı.

Bu açıklamalar sonrasında SEC yönetimince bir açıklama yapılmamış ancak tarihte SEC tarafından hiçbir bireysel kimsenin yaptığı yorumlar ve destek verdiği konular dolayısı ile tehdit edilmediği arşiv kayıtlarına geçmişti. John McAfee, yasal olarak kendisinin tehdit edildiğini kanıtlayacak ne bir telefon kaydı, ne bir kamera görüntüsü sunmaması ve bu konuda yasal haklarını kullanmamasından dolayı birçok kişi tarafından ”ahmak yalancı!” tarzı sözler ile sert bir şekilde eleştirilmişti.

Yalan Söylediği Kesin Gibi

John McAfee’nin yalan söylediği konusunda kesinlik hakim iken ABD’nin istemesi durumunda John McAfee‘yi tek bir kalemde susturabilecek olduğu ve bir daha konuşmasına asla müsaade etmeyecek güce sahip olduğu Amerikan kullanıcılarca dile getiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail