BitcoinHaberler

John McAfee’den Bitcoin Tahmini İle İlgili Beklenen Geri Vites!

McAfee, ütopik iddiasından vazgeçtiğini attığı tweetle doğruladı.

Ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee Bitcoin hakkındaki iddialı tahminlerinden vazgeçmişe benziyor. Hatırlanacak olursa McAfee, Bitcoin fiyatının 31 Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolar olacağı iddiasında bulunmuş aksi takdirde organlarından birini canlı yayında yiyeceğini söylemişti fakat ünlü güvenlik uzmanı ortaya attığı iddianın son derece çılgın ve mantık dışı olduğunu kabul etmiş olacak ki attığı tweetle bu iddiasından vazgeçtiğini açıkça ortaya koymuş bulunuyor.

Şu anda 7.439 dolardan işlem gören Bitcoin’in McAfee’nin iddia ettiği gibi 1 milyon dolara yükselmesi mucizeden de öte bir tahmin. Nitekim McAfee bu iddiasının sektörü cazip kılma amaçlı bir PR çalışması olduğunu itiraf ederek konuyu değiştirmek istese de attığı tweet birçok kullanıcının tepkisini çekmeye yetti.

Bir yatırımcı “Söz senettir!” diyerek McAfee’nin iddiasının arkasında durması gerektiğini belirten bir tweet atarak ortalığı iyice kızıştırdı.

McAfee’nin Tepkisi Sert Oldu

McAfee, Peter_Mueller isimli kullanıcının yanıtına:
Uyan! Hangi aptal canlı yayında birinin cinsel organını yiyeceğine inanır ki? Aptal mısın? Tanrım! Umuyorum ki takipçilerimin hiçbiri bu kadar aptal değildir!! şeklinde bir yanıt verdi.

Bakalım söz konusu gelişmelerden sonra kripto camiası McAfee’nin sözlerini ciddiye alacak mı?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu