Kripto HaberleriAltcoinJosh Rager Hangi Altcoin İçin Akıllı Seçim Yorumunda Bulundu? İşte Detaylar!..

Josh Rager Hangi Altcoin İçin Akıllı Seçim Yorumunda Bulundu? İşte Detaylar!..

Takip et

Hafta sonu yaşanan Bitcoin fiyatındaki dalgalanmanın ardından şimdilik stabil seyreden BTC fiyatı altcoinleri de ciddi oranda etkilemiş durumda. Bazı coinler değer kaybı yaşasa da genel olarak birçok altcoinin yeşil bölgede seyrediyor. Bu da altcoinlere olan ilgiyi yine canlandırmış durumda.

Genel kripto para piyasasını değerlendiren ünlü analist Josh Rager yükselen bir değer olarak yorumladığı 2 altcoini ele aldı. Özellikle ağır bir Bitcoin düzeltmesinin ardından yatırım yapılası bir altcoin olarak gördüğü ChainLink’in (LINK) asla başarısız olmayacağının altını çizen Rager, Bitcoin’in sert düşüşlere sahne olduğu her dönemde LINK’in pompalandığını ve altcoin ticareti yapmak isteyenlerin tercihlerini LINK’ten yana kullanmalarının akıllıca bir seçim olacağını ifade etti.

Bitcoin fiyatının hafta sonu yaşadığı güçlü düşüş sonrası yüzde 10’dan fazla değer kaybeden ancak sonrasında 7.47 dolardan 8,68 dolara çıkan LINK’in ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) hazır olduğunu söyleyen Rager, fiyatın 8.70 doları aşacağına inandığını belirtti. Hatta bu yükselişin 9 dolarda kalmayıp 10 doları bile bulabileceğini kaydeden ünlü analist, LINK konusunda oldukça umutlu görünüyor.

Öte yandan hafta sonu yaşanan sert düşüşe rağmen Bitcoin hakkında da olumlu konuşan Rager, 10.500 doların güçlü bir destek seviyesi olduğunu belirtti.

Ethereum hakkında da konuşan ünlü trader, Ethereum’un yeniden yükselişe geçerek 400 doları aşma potansiyeline sahip olduğunu ve hatta ETH’nin Bitcoin’den bile daha iyi bir tablo çizebileceğini ifade etti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları