BitcoinHaberler

Jp Morgan: “Bitcoin (BTC) 650.000$ olabilir” Peki Ne Zaman?

JP Morgan Bitcoin için vites yükseltmeye devam ediyor.

Dünya piyasalarında yaşanan olumsuz fiyatlamalar bugün Bitcoin’i de etkilemiş olsa da, uzun vadeli Bitcoin tahminlerinde bir düşüş yok. Jp Morgan’ın son raporunda Bitcoin ve koronavirüs ile ilgili önemli tespitler yer alıyor.

Jp Morgan tarafından yayınlanan yıl sonu raporunda, Bitcoin ve Altın’ın pandeminin ana yararlanıcıları olduğuna ilişkin tespitlere yer verildi. Raporda Bitcoin’in büyüme hızıyla dikkatleri üzerine çektiği belirtildi. Jp Morgan’a göre birçok varlığa nazaran piyasa değeri ucuz olan Bitcoin’in, gidecek daha çok yolu var. Bitcoin için 420 milyar dolarlık piyasa değerinin rakiplerine kıyasla düşük olduğu da hatırlatıldı.

Pandemi süreci sonrası Altın’da meydana gelen %27 ve Bitcoin’de görülen %227 oranındaki artışlar nedeniyle,  bu iki varlık Jp Morgan tarafından pandeminin ana yararlanıcıları ilan edildi.

Bitcoin’in altının piyasa değerine ulaştığı gün, değerinin 650.000$ olacağının tespit edildiği raporda, bunun bir günde olmasa da zaman içerisinde gerçekleşmesi muhtemel bir hedef olduğu belirtildi.

Bitcoin’nin kurumsal şirketler tarafından benimsenme oranın artığının hatırlatıldığı raporda, MicroStrategy, Ruffler ve MassMutual’ın sadece başlangıç olduğu ve bu şirketlerin sayısının her geçen gün artacağı vurgulandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu