BitcoinHaberlerKripto Para

JP Morgan Bitcoin’in Adil Değerini Açıkladı!

JP Morgan analistleri bugün yeni bir not yayınladı.

ABD merkezli yatırım bankası JPMorgan, bugün yayınladığı bir notta kripto para piyasasında yaşanan son düşüşü değerlendirdi.

JP Morgan, kripto piyasasında yaşanan düşüşlere ve satış dalgasına rağmen Bitcoin (BTC) ve kripto para fiyatı ile ilgili yukarı yönlü tahminde bulundu.

“Bitcoin İçin Adil Fiyat: 38 Bin Dolar!”

BTC’nin adil fiyatıyla ilgili tahminini paylaşan banka, Bitcoin’in 38.000 dolar olması gerektiği görüşünü yineledi. Bu rakam Bitcoin’in mevcut seviyesinden yaklaşık %28 daha yüksek olması gerektiği anlamına geliyor.

Bankanın analistleri yayınlanan notta şu ifadelere yer verdi:

“Geçen ayki kripto piyasası düzeltmesi, geçen Ocak/Şubat ayına göre daha çok kapitülasyona benziyor.

Bu bağlamda İleriye dönük olarak, Bitcoin ve kripto para pazarları için genel olarak yukarı yönlü tahminlerimizi koruyoruz.”

“Kripto Para Birimleri Alternatif Yatırım Aracı Haline Geldi!”

Satışların, kripto para birimlerine özel sermaye ve gayrimenkul gibi alternatif yatırımlardan daha fazla zarar verdiğini belirten banka analistleri, bunun yanında kripto para birimlerini alternatif yatırım aracı olduklarını da vurguladı.

“Kripto paralar, tercih edilen alternatif yatırım varlıklarından biri olarak gayrimenkulü geride bıraktı.

Bu bağlamda gayrimenkulü, hedge fonları ile birlikte tercih edilen alternatif varlık sınıfımız olarak dijital varlıklarla değiştiriyoruz.”

Banka analistleri son olarak UST ve LUNA’daki çöküşünün birçok kripto yatırımcısı arasında korkuyu artırdığını da açıklamalarına ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu