BlockchainHaberler

JP Morgan ve Siemens’ten Blockchain Ortaklığı!

Geleceğin teknolojisine yönelik benimseme giderek artıyor.

ABD’li dev banka JP Morgan uluslararası ödemeler için blok zincir teknolojisinin nimetlerinden yararlanmaya devam ediyor.

Financial Times’ın haberine göre, JP Morgan Alman sanayisinde önemli bir yeri olan Siemens’ın ödemeleri için bir blok zincir sistemi geliştirecek.

Jp Morgan ve Siemens ortaklığının, Alman devinin çok sayıda ödemeyi işlemek için bir otomasyon sistemine ihtiyaç duymasından kaynaklandığı ifade edildi.

Financial Times’a konuşan Siemens nakit yönetimi ve ödemeler başkanı Neiko Nix şu ifadeleri kullandı:

“Şuanda mevcut hazine kurulumunda iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Ancak işleri biraz otomatikleştirebilir, maliyetleri ve nakit akışını azaltabiliriz. Ortaya çıkan dijital iş modelleri nedeniyle büyük bir değişiklik yapıyoruz. Artık nakit  tahmininde bulunamayacağız.”

JP Morgan tarafından kurulacak sistem, Siemens’in kendi hesapları arsasında otomatik transferleri gerçekleştirmek için kullanılacak.

JP Morgan’ın blok zincir birimi Onyx, Siemens için geliştirilen altyapının programlanabilir otomatik ödemeler ve  düzenli siparişlerin çok daha ötesinde olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu