Ana SayfaEthereumJP Morgan'dan Yeni Kripto Para Raporu! "İlgi Artıyor!"

JP Morgan’dan Yeni Kripto Para Raporu! “İlgi Artıyor!”

Takip et

Wall Street Devi JP Morgan, bugün yayınladığı bir raporda kripto para piyasasındaki perakende yatırımcıların sektöre karşı talebinin arttığını söyledi.

Bankaya göre, iyileştirilmiş yatırımcı hissiyatı ve Ethereum (ETH) birleşmesinden önce artan talep, bir piyasa toparlanmasına yol açtı.

Ünlü banka ayrıca, yatırımcılar arasındaki kaldıraç azaltmanın yoğun aşamasının sona ermiş gibi göründüğünü belirtti.

“Mayıs ve Haziran aylarında görülen ve 2018’den bu yana en yoğun olan aşırı gerileme aşaması geride kalmış gibi görünüyor.”

JP Morgan, yatırımcıların kripto piyasasına karşı hissiyatının olumluya dönmesinin ve yatırımcıların Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan Ethereum (ETH) birleşmesine yönelik beklentisinin artmasının piyasanın toparlanmasına yol açtığını söyledi.

Perakende yatırımcılar tarafındaki talebin arttığına dikkat çeken JP Morgan, “daha küçük cüzdanlar, Haziran ayının sonundan bu yana Ethereum ve Bitcoin bakiyelerinde pahasına bir artış gördü.” dedi.

Three Arrows Capital, Terra ve Celsius gibi kripto piyasasının önemli ve büyük şirketlerinin yaşadığı çöküşlere de değinen banka, borç azaltma olayının nasıl sona erdiğinin bir örneği olarak stakeed ether (stETH) toparlanmasını işaret etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları