coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumJPMorgan Analistleri DeFi Ve NFT Piyasasını Değerlendirdi: 'Kullanıcıları Dikkatli Olmaları Konusunda Uyardı!

JPMorgan Analistleri DeFi Ve NFT Piyasasını Değerlendirdi: ‘Kullanıcıları Dikkatli Olmaları Konusunda Uyardı!

JPMorgan analistleri, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve değiştirilemeyen tokenlardaki (NFT'ler) son toparlayı değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

JPMorgan analistleri, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenlardaki (NFT’ler) son toparlanmanın henüz güçlü veya kesin olmadığını bildirdi.

JPMorgan Analistlerine Göre Henüz DeFi ve NFT Sektöründe Henüz Toparlanma Gözükmüyor

Nikolaos Panigirtzoglou liderliğindeki analistler hazırladıkları raporda, DeFi/NFT faaliyetlerindeki bu son canlanmanın olumlu bir işaret olduğundan şüphe duymamakla birlikte, bu konuda heyecanlanmak için henüz çok erken olduğunu yazdı. Bunlar “sadece geçici canlanma işaretleri” dediler.

NFT satış hacminde ve kilitlenen DeFi toplam değerinde neredeyse iki yıldır görülen yavaşlama son aylarda arttı.

Analistlere göre bu toparlanma “DeFi/NFT faaliyetlerinin orta vadeli gidişatı açısından en kötünün geride kalmış olabileceğine dair bir iyimserlik” yaşattı, ancak bu konuda iyimser olmaya başlamak için henüz erken.

Analistler ayrıca, bir kısmı merkezi olmayan borsalar aracılığıyla aktarılan artan kripto alım satım faaliyeti göz önüne alındığında, DeFi’de bir miktar toparlanmanın “doğal” olduğunu belirtti.

İlgili Haber  Dev Yatırım Şirketi ARK Invest, Bu Kripto Borsasının Hisselerini Elinden Çıkarmaya Devam Ediyor!

Bu arada Ethereum fiyatı diğer kripto paralara kıyasla daha düşük bir performans gösterdi. Analistlere göre bu da Ethereum cinsinden kilitlenmiş toplam değerin ölçülmesinin “son aylarda birkaç küçük kripto paranın fiyatı Ethereum’dan daha fazla arttığı için mekanik olarak bir miktar canlanma göstereceği” anlamına geliyor.

JPMorgan analistlerine göre, Ethereum’un yüksek ücretler ve düşük işlem hızları gibi iyi bilinen sorunları, son DeFi/NFT canlanmasına rağmen blok zincirinin büyümesini engelledi.

Analistler, “Ethereum, DeFi/NFT faaliyetlerindeki son canlanmadan pek fayda sağlamış gibi görünmüyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail