Kripto HaberleriHaberlerJPMorgan Yöneticisi Bu Kripto Para Şirketine COO Olarak Atandı!

JPMorgan Yöneticisi Bu Kripto Para Şirketine COO Olarak Atandı!

Takip et

Daha önce JPMorgan’ın varlık yönetimi satışları başkanı olan Samir Shah, kripto para odaklı yatırım şirketi Pantera Capital’de COO olarak göreve başlamak üzere bankadan ayrıldı.

Shah, LinkedIn’de yayınladığı bir mesajla “JPMorgan’da satış, strateji ve dijital alanlardaki rolleri kapsayan 12 harika yılın” ardından, yeni bir profesyonel sayfa açmanın zamanının geldiğini söyledi.

JPMorgan Son Zamanlarda Yöneticilerini Kripto Para Dünyasına Kaptırıyor

Shah, LinkedIn üzerinden paylaştığı mesajında şunları söyledi:

“Bir sonraki adımıma gelince, Pantera Capital’e COO olarak katılacağımı paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Pantera, blockchain teknolojisinde sektörün önde gelen yatırımcılarından biridir ve ben de Dan Morehead, Joey Krug ve daha geniş Pantera ekibiyle birlikte çalışarak şirketi yeni zirvelere taşımaya yardımcı olacağım için heyecanlıyım!”

Shah, böylelikle Wall Street’ten kripto dünyasına uzanan ve çok sayıda ismin takip ettiği yola girmiş oldu.

Bu yılın Mayıs ayı başında da JPMorgan’da uzun süredir kripto para ve Blockchain lideri olan Christine Moy, özel sermaye şirketi Apollo Global Management’ın dijital varlıkların başına geçmek üzere bankadan ayrılmıştı.

İlgili Haber
JPMorgan Bitcoin Fiyatının Önümüzdeki Dönem İçin Değerlendirmesini Yaptı!

Pantera Nisan ayı başlarında, yaklaşık 1,3 milyar dolar taahhütlü sermayeye sahip bir Blockchain fonunu tamamlama planlarını açıklamıştı.

Kurumsal şirketlerden kripto dünyasına geçişler son zamanlarda hızlanmış gibi görünüyor. Bununla birlikte bazı kripto şirketleri Bitcoin fiyatındaki düşüşler ile birlikte zor zamanlar geçiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları