BitcoinHaberlerKripto Para

JPMorgan’dan Kripto Para Açıklaması: “Artan Talebe Hazırlanıyoruz!”

JPMorgan yöneticisi kripto para hizmet sunmaya devam edeceklerini söyledi.

ABD’li bankacılık devi JPMorgan kripto para sektöründeki hizmetlerinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda ilerlemeyi düşünüyor.

JPMorgan Chase Küresel Piyasalar Başkanı Troy Rohrbaugh, Salı günü gerçekleşen RBC Sermaye Piyasaları Küresel Finansal Kurumlar Konferansı’nda konuştu.

JPMorgan’ın kripto paraların benimsenme oranının günden güne artması gerçeğinin farkında olduğunu belirten Troy Rohrbaugh, artan kripto talebine yanıt vermeye hazırlandıklarını ifade etti.

Rohrbaugh, JPMorgan’ın kripto para birimleri ile ilgili hizmetlerinde müşterilerinin taleplerini göz önünde bulunduracaklarını söyledikten sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kripto para varlık sınıfı geliştikçe orada olmamız bizim için kritik önem taşıyor.

Bu bağlamda JPMorgan, müşterilerin çok sayıda dijital varlık ticareti yaptığı bir ortama hazırlanıyor.”

JPMorgan kurumsal olarak müşterilerine kripto para hizmeti sunsa da bankanın CEO’su Jamie Dimon, kişisel olarak Bitcoin’e yaptırım yapmayı aptallık olarak nitelendiriyor.

Kripto para birimlerine yönelik artan benimsenme ve müşteri talebi JPMorgan’ın CEO’suna rağmen kripto para hizmetleri başlatmasına neden olmuştu.

Görünen o ki banka bu kararından memnun ve müşterilerini dinlemeye devam edecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu