NFT

Justin Bieber, 1.3 Milyon Dolar Ödeyerek Bir Bored Ape Yacht Club NFT’si Satın Aldı

Pop dünyasının ünlü isimlerinden Justin Bieber, 500 Ethereum (1.3 milyon dolar) ödeyerek Bored Ape Yacht Club NFT'si satın aldı.

Justin Bieber, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundan satın alım yapan son ünlü isim oldu. Bieber, #3001 numaralı Bored Ape NFT’si için 500 ETH (1.3 milyon dolar) ödedi.

Kanadalı pop yıldızı, dünyanın en ünlü kişiliklerinden biri olarak tanınıyor. Ünlü isim, son satın alımıyla beraber NFT dünyasının en büyük harcamalarından birini de yapmış oldu.

İşte Justin Bieber’ın satın aldığı Bored Ape NFT’si:

Justin Bieber’ın 1.3 milyon dolar ödediği “üzgün maymun” NFT’si.

Ünlü ismin satın aldığı maymun NFT’sinin özellikleri arasında, koleksiyondaki NFT’lerin %12’sinin sahip olduğu bir “Yeni Punk Mavisi” arkaplan, %3’ünün sahip olduğu siyah bir t-shirt, %6 nadirliğe sahip olan “üzgün surat”, %14’lük nadirlikteki “koyu kahverengi kürk” ve %16 nadirliğe sahip olan “sıkılmış, traşlı bir ağız” yer alıyor.

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin Fiyatı 100 Ethereum’dan Başlıyor

Bununla birlikte şu sıralar Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonundaki en ucuz eserin 100 Ethereum’dan daha yüksek bir fiyata sahip olduğunu hatırlatalım. Söz konusu NFT koleksiyonu, piyasadaki en pahalı ürünlerden biri olmayı sürdürüyor. Justin Bieber, son satın alımıyla birlikte, Bored Ape koleksiyonundan bir ürün için en fazla ödeme yapan yedinci isim oldu. Ünlü ismin oldukça depresif bir NFT seçmesi dikkat çekti. Bieber’ın şu sıralar mental sorunlar ile boğuştuğu biliniyor.

Koleksiyona yatırım yapan isimler arasında efsanevi tenis oyuncusu Serena Williams ve rap ikonu Eminem gibi isimler de yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu