HaberlerWarren Buffet

Justin Sun 4.6 Milyon Dolarlık Yemeği Ertelemek İstiyor

Yine bir Justin Sun haberi...

Çin’de çok sert tepkilere maruz kalan TRON CEO’su Justin Sun, Warren Buffett ile öğle yapılacak 4.6 milyon dolarlık öğle yemeğini erteleme kararı aldı. Kripto para birimi yaratıcısı Sun, bir süre önce öğle yemeğine kısa bir süre kala kendisinin çok ciddi sağlık sorunları olduğunu iddia etmiş ve böbrek taşı nedeniyle sorunlar yaşadığından dolayı Warren Buffet ile öğle yemeğinin bir süreliğine ertelendiğini açıklamıştı. Warren Buffet bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı ancak Sun’ın hasta olmadığı ve Çinli yetkililer tarafından eğer Buffet ile görüşür ise sonucunun çok ağır ve hapis cezası olabileceği konusunda uyarıldığı neredeyse kanıtlanmaya yakınlaşmıştı.

Bugün ise Justin Sun’ın Warren Buffet ile öğle yemeğini erteleme girişimlerinde bulunduğu, bu konuda henüz kesin bilgi bulunmuyor olsa da kısa süre içerisinde öğle yemeğinin olmayacağı kesinleşti.

9 kişinin buluşmasının zor olduğunu 2 ay kadar uğraştıklarını açıklayan Justin Sun, bu konuda tekrar çalıştıklarını açıkladı ancak bu görüşme en az 3 ay daha olmayacağı kesin. Tahminler o yönde ki bu görüşme Justin Sun’ın tehdit edildiği iddialarından dolayı hiçbir zaman olmayabilir. Bazı iddialar ise Buffet’in Justin Sun ile aynı yerde nefes alması durumunda bile Çinli yetkililerin Sun’ı hapis cezasına çarptırıp sırlarını ortaya çıkarmasının mümkün olabilecek olduğu belirtiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu