HaberlerWarren Buffet

Justin Sun 4.6 Milyon Dolarlık Yemeği Ertelemek İstiyor

Yine bir Justin Sun haberi...

Nexo

Çin’de çok sert tepkilere maruz kalan TRON CEO’su Justin Sun, Warren Buffett ile öğle yapılacak 4.6 milyon dolarlık öğle yemeğini erteleme kararı aldı. Kripto para birimi yaratıcısı Sun, bir süre önce öğle yemeğine kısa bir süre kala kendisinin çok ciddi sağlık sorunları olduğunu iddia etmiş ve böbrek taşı nedeniyle sorunlar yaşadığından dolayı Warren Buffet ile öğle yemeğinin bir süreliğine ertelendiğini açıklamıştı. Warren Buffet bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı ancak Sun’ın hasta olmadığı ve Çinli yetkililer tarafından eğer Buffet ile görüşür ise sonucunun çok ağır ve hapis cezası olabileceği konusunda uyarıldığı neredeyse kanıtlanmaya yakınlaşmıştı.

Bugün ise Justin Sun’ın Warren Buffet ile öğle yemeğini erteleme girişimlerinde bulunduğu, bu konuda henüz kesin bilgi bulunmuyor olsa da kısa süre içerisinde öğle yemeğinin olmayacağı kesinleşti.

9 kişinin buluşmasının zor olduğunu 2 ay kadar uğraştıklarını açıklayan Justin Sun, bu konuda tekrar çalıştıklarını açıkladı ancak bu görüşme en az 3 ay daha olmayacağı kesin. Tahminler o yönde ki bu görüşme Justin Sun’ın tehdit edildiği iddialarından dolayı hiçbir zaman olmayabilir. Bazı iddialar ise Buffet’in Justin Sun ile aynı yerde nefes alması durumunda bile Çinli yetkililerin Sun’ı hapis cezasına çarptırıp sırlarını ortaya çıkarmasının mümkün olabilecek olduğu belirtiliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı