EthereumHaberlerKripto Para

Justin Sun Binance Hesabına 166.000 Ethereum Gönderdi! Satış Mı Gelecek?

Tron kurucusu, aralık ayında Binance hesabına 600 milyon dolarlık Ethereum Yatırdı.

Geçtiğimiz günlerde kurucusu olduğu Tron vakfının CEO’luğundan ayrıldığını duyuran Justin Sun’ın Binance borsası hesabına 600 milyon dolarlık Ethereum yatırdığı anlaşıldı.

Çinli gazeteci Colin Wu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Tron kurucusu Justin Sun’ın Aralık ayının başından bu yana Binance borsasına 165.000’den fazla Ethereum yatırdığını belirtti.

Wu tarafından paylaşılan bir sonraki gönderiye göre Sun tarafından yapılan işlemlerin, herhangi bir kâr elde etmek için kullanılmayan dahili dağıtım cüzdanlarından yapıldığı görüldü.

Coin Wu’nun paylaşımından sonra açıklama yapan Sun, Ethereum işlemlerinin Tron ve Ethereum ile hiçbir ilgisi olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Son zamanlarda, cüzdanların dahili dağıtımı kripto pazarının dikkatini çekti. Piyasa görünümü konusunda iyimser olmaya devam ediyoruz.

Ethereum, TRON ve tüm blok zinciri endüstrisinden bağımsız olarak, oldukça iyimseriz ve inşa etmeye devam edeceğiz. Herkes bundan sonra daha etkili haberler alacak!”

Binance hesabına gönderilen meblağın büyüklüğü nedeniyle dikkat çeken Ethereum işlemleri aslında kripto piyasasındaki ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un günlük işlem hacminin küçük bir kısmına tekabül ediyor.

4.000 dolarlık desteğini kaybeden Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre 3,744 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu