Kripto HaberleriBorsaJustin Sun: Binance'ın Zararını Karşılamaya Hazırım

Justin Sun: Binance’ın Zararını Karşılamaya Hazırım

Takip et

Tron Foundation’dan Justin Sun, Binance CEO’su CZ’ye seslendi. Kripto para borsasının 41 milyon dolarlık para çaldırmasının ardından tüm zararı karşılayabilecek olduğunu açıkladı. Bugün kripto para basınına bomba gibi düşen bir haber olan Binance’ın hacklenmesi ve 41 milyon dolar çaldırmasının ardından kripto para borsasının güvenliği tekrar sorgulandı.

Binance CEO’su CZ’nin daha önce yaptığı ve eleştiri konusu olan ”tüm güvenlik önlemlerimiz iyi, kripto para borsalarının asıl sorunu güvenlik değil” demesi tepki çekmişti. Kripto para borsasının bu konuda güvenliğe dikkat etmediği iddia edilirken olayla ilgili Binance kullanıcısı yatırımcılar yetkililerden bu olayın arkasında borsanın suçunun olup olmadığının denetlenmesini istedi.

Justin Sun zararı karşılayabilir

Justin Sun, kendisinin bu zararı karşılayabilecek olduğunu ve 7 bin Bitcoin karşılığı olan 41 milyon dolar parayı verebilecek olduğunu açıkladı.

Sun bunu nasıl yapacak olduğu hakkında ise Binance kripto para borsasından bu kadar değerde BNB, BTC, TRX, BTT alabilecek olduğunu açıkladı. Sun’ın teklifine olumlu veya olumsuz herhangi bir yanıt ise verilmedi. Binance yatırımcıları hesaplarındaki kripto paralarını da farklı kripto para borsalarına göndermeye başladı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları