HaberlerNFT

Justin Sun, Bu Kayaya 611.000$ Ödedi!

NFT çılgınlığı son hızlıyla devam ediyor.

2021’e damgasını vuran NFT çılgınlığı, Bitcoin’in ağustos rallisinde de gündemde. Kimileri anlamsız resimlere o kadar yüklü paralar verilmesinin nedenini anlamazken, kimileri de NFT’lerden zengin olmanın hayalini kuruyor.

Ethereum blok zincirinde yayınlanan “kaya” NFT’leri bu akımın son parçası oldu. 100 görüntüden oluşan serinin bir parçasını almak isteyen NFT severler yüksek meblağlar ödemeye hazır görünüyor.

Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun da bu akıma katılanlardan. Serinin 87. parçasını satın aldığını ifade eden Sun, bunun için 611.170$ ödedi. Bu işlemine kendisi de şaşıran ünlü CEO “bir kayaya yarım milyon dolar ödedim” diyerek güldü ve profil resmini lazer gözlü kaya ile değiştirdi.

Sun’ın kayası şimdiden 1 milyon dolarlık taban fiyata ulaştı.

NFT’ler daha çok pazarlama becerisi gelişmiş grupların, servetlerini katlamalarına yardımcı oluyor. Bir şeyin değerli olması için insanların onun değerli olduğunu düşünmesi yeterlidir.

Bu gerçek manada bir değeri olduğu anlamına gelmez. Siz de bu algıyı satabildiğiniz ölçüde NFT pazarında başarılı olursunuz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
alim

O.ç sun , milleti dolandırdı

Anonim

Wtf


Başa dön tuşu