HaberlerWarren Buffet

Justin Sun Büyük Tepkilere Hazır Olmayabilir: Hasta Ama Partide Eğleniyor!

Tron CEO'su Justin Sun böbrek taşı nedeniyle yemeği erteledi, soluğu partide aldı!

Nexo

Her gün hakkında yeni haberler çıkmaya başlayan Tron CEO’su Justin Sun ile ilgili gündemde bomba etkisi yaratan yeni bir haber ortaya çıktı. Dünyanın en zengin isimlerinden birisi olan Warren Buffet ile özel olarak öğle yemeğinde görüşecek olan Tron CEO’su Justin Sun, bu görüşmeyi bir takım böbrek taşı sağlık sorunu nedeniyle ertelediğini açıklamıştı. Kısa süre sonra ise hesabından Çinli yetkililerden büyük bir özür dilediğini açıklamış ve ‘toy’ olduğu için bazen hata yapabildiğini açıklamış tepki çekmişti.

Çinli yetkililerden özür dilediği paylaşımı tepki alınca hemen bu paylaşımı kaldıran Tron CEO’su Justin Sun, bugün ise partide yakalandı. Kendisi böbrek taşı nedeniyle öğle yemeğine gitmeyen Sun’ın partide yakalanması ve sağlıklı görüntüsü ise daha büyük tepki çekmeye yetti de arttı.

Sun bu konuda hiçbir açıklama yapmadı ve gündemde olan yerini bir süredir korumaya devam ediyor. Sun’ın kripto para sektöründe kendisini genç olması nedeniyle ‘toy’ gösterip milyonlarca dolar kazanması ise bu konuda sektörde büyük tepki görüyor. Tron CEO’sunun tecrübeli ve başarılı bir isim olduğunu söyleyenlerin sayısı da fazla.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı