Kripto HaberleriHaberlerJustin Sun Büyük Tepkilere Hazır Olmayabilir: Hasta Ama Partide Eğleniyor!

Justin Sun Büyük Tepkilere Hazır Olmayabilir: Hasta Ama Partide Eğleniyor!

Takip et

Her gün hakkında yeni haberler çıkmaya başlayan Tron CEO’su Justin Sun ile ilgili gündemde bomba etkisi yaratan yeni bir haber ortaya çıktı. Dünyanın en zengin isimlerinden birisi olan Warren Buffet ile özel olarak öğle yemeğinde görüşecek olan Tron CEO’su Justin Sun, bu görüşmeyi bir takım böbrek taşı sağlık sorunu nedeniyle ertelediğini açıklamıştı. Kısa süre sonra ise hesabından Çinli yetkililerden büyük bir özür dilediğini açıklamış ve ‘toy’ olduğu için bazen hata yapabildiğini açıklamış tepki çekmişti.

Çinli yetkililerden özür dilediği paylaşımı tepki alınca hemen bu paylaşımı kaldıran Tron CEO’su Justin Sun, bugün ise partide yakalandı. Kendisi böbrek taşı nedeniyle öğle yemeğine gitmeyen Sun’ın partide yakalanması ve sağlıklı görüntüsü ise daha büyük tepki çekmeye yetti de arttı.

Sun bu konuda hiçbir açıklama yapmadı ve gündemde olan yerini bir süredir korumaya devam ediyor. Sun’ın kripto para sektöründe kendisini genç olması nedeniyle ‘toy’ gösterip milyonlarca dolar kazanması ise bu konuda sektörde büyük tepki görüyor. Tron CEO’sunun tecrübeli ve başarılı bir isim olduğunu söyleyenlerin sayısı da fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları