HaberlerWarren Buffet

Justin Sun Hakkında Flaş İddia!

TRON kurucusu ve CEO'su Justin Sun hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Warren Buffet ile 4.6 milyon dolarlık öğle yemeği yiyecek olan ve diğer kripto para camiasının ünlü isimlerinin katılacak olduğu bir öğle yemeği öncesinde bugün sosyal medyadan açıklama yapan Justin Sun, sağlık sorunları nedeniyle öğle yemeğini ertelemek zorunda kaldığını ve böbrek taşı nedeniyle öğle yemeğine katılamayacak olduğunu iddia etti.

Ancak ünlü bir haber sitesi ise kripto para birimi TRON’un kurucusu Justin Sun’ın bir şirketinin cinsel içerikli olaylara bulaştığını ve bazı nedenlerden dolayı Asya ülkesi Çin’de yetkililer tarafından alıkonulduğunu yazdı.

Justin Sun bu iddialara henüz hiçbir yanıt vermezken, kripto para camiasının bu haber sonrasında TRON’dan para çekimleri başladı ve TRON serbest kripto para piyasasında %16 oranında büyük bir değer kaybına uğradı. TRON kurucusunun alıkonulması haberleri hakkında bazı Çinli internet siteleri ise kendilerine bu yönde bir bilgi ulaşmadığını ancak bu tür haberlerin doğru olabileceğini yazmaya devam ediyorlar. Justin Sun hakkında gelecek günlerde neler olduğu ortaya çıkacak olsa da merakla beklenmekte olan öğle yemeğinin ertelenmesi hayal kırıklığı yaşattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu