Kripto HaberleriBorsaJustin Sun'un Binance'ye Yaptığı Teklife CEO'dan Yanıt

Justin Sun’un Binance’ye Yaptığı Teklife CEO’dan Yanıt

Takip et

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı hack saldırısı sonrasında çok büyük kayıplara uğrayan ve hem ulusal hem de uluslararası arenada çok büyük bir prestij kaybına uğrayan Binance firması kan kaybetmeye devam ediyor. Sıkıntılı günleri bir türlü atlatamayan Binance, üzerindeki kara bulutları dağıtmakta zorlanıyor. Binance gece geç saatlerde internet korsanları tarafından uğradığı siber saldırıda yaklaşık olarak 7000 BTC’lik bir maddi kayıp yaşamıştı. Bugünkü değeriyle yaklaşık olarak 40 milyon 700 bin dolar zarara uğrayan Binance, müşterilerinin zararını karşılamak konusunda sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu sıkıntılı süreçte Tron’un Ceo’su Justin Sun, Binance firmasına yardımcı olmak adına cömert bir teklif yaptı. Justin Sun Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya 40 milyon 700 bin dolarlık yatırım teklifinde bulundu. Justin Sun bu teklifi BNB, BTC, BTX ve TRX kripto para birimleri üzerine gerçekleştirdi.

Binance Firmasına Destek Yağıyor

Yaşamış olduğu 7000 BTC değerindeki maddi kayıptan sonra toparlamakta güçlük çeken Binance şirketi CEO’su Changpeng Zhao’ya diğer BTC platformlarından destek yağıyor. Binance firmasının bu sıkıntılı dönemdeki en büyük destekçisi ise cömert teklifi ile Tron firmasının Ceo’su Justin Sun oldu. Justin Sun sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda Binance Ceo’su Changpeng Zhao’yu etiketleyerek; ” Binance firmasına destek olmak gayesi ile Tron şirketi olarak, Binance platformundan yaklaşık olarak 7000 BTC değerinde BNB, TRX, BTC ve BTT alımı gerçekleştireceğiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerini kullandı. Bu teklife ise Binance Ceo’su Changpeng Zhao’nun yanıtı ” Desteğiniz için Binance ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Bu davranışını tüm içtenliğimle takdir ediyor ve alkışlıyorum. Ancak hack saldırısı sonrası uğradığımız zararı SAFU fonundan karşılayacağız. Yeterli miktar fon hesaplarımızda bulunuyor.” oldu.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kaynaklarınız kötü sanırım…

“7000 BTC değerindeki maddi kayıptan sonra toparlamakta güçlük çeken Binance” derken?

7000 BTC, Binance’nin yalnızca sıcak cüzdanlarının %2’lik rezervinin içerisindeki bir miktar Bitcoin’di. Bu da demek oluyorki toparlamayı bırakın yüzlerce kez 7000 BTC’leri çalınsa gene de sizin sandığınız kadar etkilenmezler.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları