Kripto HaberleriEthereumJustin Sun'dan Merge Hazırlığı: "Bu Altcoinden Topladı!"

Justin Sun’dan Merge Hazırlığı: “Bu Altcoinden Topladı!”

Tron kurucusu Justin Sun yüklü miktarda Ethereum aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler kripto para birimi Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun yüklü miktarda Ethereum (ETH) alımı yaptığı ortaya çıktı.

Ethereum’un PoS sistemine geçmesiyle birlikte ETH ağındaki Ethereum PoW hard forkunu (ETHPoW) desteklediğini açıklayan Justin Sun, son 4 gün içinde cüzdanına yaklaşık 33 milyon dolar değerinde 20.633 Ethereum (ETH) ekledi.

Etherscan’dan gelen veriler incelendiğinde Nansen tarafından “Justin Sun” olarak işaretlenen adrese bu hafta iki işlemde 20.633 Ethereum geldiği görüldü.

Justin Sun destekli kripto para borsası Poloniex’ten son 4 gün içerisinde sırasıyla 5,633 ETH, 9 milyon dolar değerinde 05 ETH ve 14,999 ve 87 ETH gönderildi.

Cüzdan adresinde halihazırda 268.280.58 Ethereum bulunuyor ve bu ETH’ler yaklaşık olarak 425 milyon dolar değerinde.

TRX Kurucusu Justin Sun EthereumPow’u Destekliyor!

Ethereum ağında PoS’ a geçildikten sonra madencilerin bir işlevi kalmayacağından bazı madenciler, Ethereum PoW çatalını destekliyor. Böylece madenciler Ethereum PoW blok zincirinde ETH madenciliğine devam edebilecekler.

Bu bağlamda Tron kurucusu Justin Sun da Ethereum PoW planının öncüsü olan Çinli madenci Chandler Guo’nun birincil destekçisi olduğunu açıkladı.

İlgili Haber
TRON Kurucusu Justin Sun, Ethereum'un Parçalanmasını Amaçlayan Altcoine Destek Verdi!

Buna karşılık Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ise madencilerin Ethereum Classic’e (ETC) geçmesi gerektiğine, Ethereum hard forkunun çalışmayacağına inanıyor ve ETHPoW’u bırakmaya çağırıyor.

Ancak Justin Sun ve desteklediği kripto borsası Poloniex, Ethereum hard forkunu destekliyor ve Merge‘den önce ETHW ve ETHS tokenlerini listelendiğini duyurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları