EthereumHaberlerTRON

Justin Sun’dan Rakip Firmaya Övgü Dolu Sözler!

Sun, Ethereum'u bu seneki başarılarından dolayı tebrik ederek ikili arasındaki rekabetin mükemmellik doğuracağını ifade etti.

Sürekli gündemde kalmayı başaran Tron’un kurucusu Justin Sun, bugün attığı yeni bir tweetle rakip Blockchain platformu Ethereum’u (ETH) överek şaşkınlık yarattı.
Aslında normalde Sun’ın Ethereum’un kurucularından Vitalik Buterin’i olumsuz şekilde anmasına alışmıştık. Oysa bugün Sun, kendinden hiç beklenmeyen bir hareketle rakip firma ortağını 2019 yılında elde ettiği başarılardan dolayı tebrik ettiğini açıkladı.

Sun, ETH kurucu ortaklarından Joseph Lubin’in attığı tweeti retweet ederek Ethereum’un 2019’daki başarısını tebrik ederek rekabetin mükemmellik doğuracağını ifade etti.

Lubin’in Sun tarafından retweetlenen gönderisi Ethereum’un bu yıl oluşturulan hesaplarının 20 milyonun üzerine çıktığı, merkeziyetsiz finans uygulamalarındaki miktarın 650 milyon doları aştığı ve bu yılki blok ödülleri yardımıyla 4,5 milyon ETH’nin piyasaya sürüldüğü verilerini içeriyordu.

Değer kayıplarını bir kenara bırakırsak Ethereum’un bu sene önemli adımlar attığını söylemek gerek. Nitekim arka arkaya gerçekleştirilen iki hard fork (Constatinople ve Istanbul) ve özellikle de merkeziyetsiz finans uygulamaları ünlü kripto değerini ön plana çıkaran atılımlar arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu