HaberlerTRON

Justin Sun’dan TRON’un “Gizemli Proje”siyle İlgili Açıklama Geldi

Sun, gizemli projesiyle YouTube ve Netflix’i tarihe gömmeyi planlıyor!

Tron’un kurucusu Justin Sun daha önce bahsettiği ve bir süredir merakla beklenen gizli projesinin ne olduğunu sonunda açıklamıştı.

BitTorrent ve DLive temelli olan ve Tron ve Bittorrent’e 100 milyon yeni kullanıcı çekebilme potansiyeline sahip olduğu belirtilen gizemli proje, Sun’a göre Netflix ve YouTube’un tahtını zorlayacak yapıda. Ayrıntıları açıklanan projede BTT ve TRX’in ortaklaşa kullanılacağını ve iki kripto değerin de söz konusu projeden yarar elde edeceğini belirten CEO, Twitter’dan yaptığı son açıklama ile global dijital para topluluğu üyelerini yeni gizlilik protokolü MPC Torch‘a dahil olmaya davet etti. Projede şimdiden 20 üye olduğunu ve her bir üyenin 100 dolar kazanacağını ve projenin hala devam ettiğini dile getiren Sun, projeye katkıda bulunmak isteyen kullanıcıların tek yapması gerekenin bir sunucu çalıştırıp e-mail adresleri ile üyelik işlemlerini tamamlamak olduğunu söyledi.

Öte yandan TRON’un MPC Torch Project isimli projesi de İnternet’i baştan şekillendirmek amacıyla zk-SNARKS tabanlı anonimlik özelliğinden faydalanmaya çalışıyor. zk-SNARKS teknolojisinin daha önce Ethereum (ETH) ağı için çeşitli ölçeklenebilirlik çözümlerinde kullanıldığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu