BlockchainHaberler

Kakao Blockchain İştirakı Projesini Resmen Duyurdu

Yeni nesil uygulama projelerinden birisi olarak dikkat çeken ve büyüyen Kakao Blockchain iştirakını resmen duyurarak gündemi belirledi. Birçok kişi bilmiyor olabilir. Kakao uygulaması, kısa zaman öncesinde projelendirme safhasını bitirdi ve an itibari ile 200 Milyon üzeri üyesi olan bir mesajlaşma uygulaması. Kore’de özellikle çok hızlı bir yaygınlaşma süreci içerisine de girmişti.

KakaoTalk uygulaması olarak bilinen bu proje, çok kısa sürede daha da hızlı büyüme gösterdi. Şimdilerde ise esas amaç, blockchain iştirakı ile alakalı olarak süreci en iyi şekilde yönetebilmek. Yeni iştirakın adı da resmen duyuruldu diyebiliriz.

Yeni İştirakın Adı “GroundX” Oldu

Kakao 3.0 projesinin tanıtımı esnasında uygulamanın geliştiricisinden yeni blockchain girişimine dair net açıklama geldi. Bu anlamda hareketli bir süreç geçirdiklerini ve projenin adının GroundX olduğunu söyledi. Blockchain projesinin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2018 sonuna kadar lansmanının yapılacağını da duyurdu. Twitter gönderisini de sizlere sunalım istedik.

 

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu