binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainKakao Blockchain İştirakı Projesini Resmen Duyurdu

Kakao Blockchain İştirakı Projesini Resmen Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yeni nesil uygulama projelerinden birisi olarak dikkat çeken ve büyüyen Kakao Blockchain iştirakını resmen duyurarak gündemi belirledi. Birçok kişi bilmiyor olabilir. Kakao uygulaması, kısa zaman öncesinde projelendirme safhasını bitirdi ve an itibari ile 200 Milyon üzeri üyesi olan bir mesajlaşma uygulaması. Kore’de özellikle çok hızlı bir yaygınlaşma süreci içerisine de girmişti.

KakaoTalk uygulaması olarak bilinen bu proje, çok kısa sürede daha da hızlı büyüme gösterdi. Şimdilerde ise esas amaç, blockchain iştirakı ile alakalı olarak süreci en iyi şekilde yönetebilmek. Yeni iştirakın adı da resmen duyuruldu diyebiliriz.

Yeni İştirakın Adı “GroundX” Oldu

Kakao 3.0 projesinin tanıtımı esnasında uygulamanın geliştiricisinden yeni blockchain girişimine dair net açıklama geldi. Bu anlamda hareketli bir süreç geçirdiklerini ve projenin adının GroundX olduğunu söyledi. Blockchain projesinin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2018 sonuna kadar lansmanının yapılacağını da duyurdu. Twitter gönderisini de sizlere sunalım istedik.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail