Kripto Para Madenciliği

Kanadalı Bazı Kripto Para Birimi Madencileri Endişeli

ABD'ye komşu Kanada'da çok sayıda kripto para birimi madenciliği yapan insan var.

Kanada başta kripto para madencileri olmak üzere kripto para temalı her konu için önemli bir ülke konumunda. Dünyanın sayılı zengin ülkelerinden bir tanesi olması ve giderek daha fazla büyümeye devam eden ekonomisi ve güvenlik gibi istatistiklerde birinci sırada yer alıyor.

Bitcoin madenciliği ve altcoin madencilerinin sayısının son derece fazla artış gösterdiği Kanada’da son dönemde yaşanan ses sorunları ve bazı bölgelerde yerel yönetimlerin onay vermek istemedikleri yönünde haberler madencilik tesislerinin gelecek lisans yenilemelerinde kendilerine büyük bir sorun olarak dönebileceği endişesine dönüştü.

Ses sorunundan dolayı yerel sakinler madencilik tesislerini yerel yetkililere şikayet ederken, bazı şirketler ise bu konuda çözüm aramaya devam ediyor. Bugün için madencilik gelecekte madencilik için bölgelerde lisans alıp alamayacakları konusundaki endişeleri ise sürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu