Bitcoin

Kırılamaz, Olamaz, Geçemez Denilen Direnç Aşıldı: Bitcoin Fiyatında 19.000 Dolar Zamanı Geliyor!

Bitcoin fiyatı bugün kırılmazı zor olan 16 bin 500 dolar direncini kırdı.

Bitcoin fiyatının neden ve nasıl bu kadar hızla yükseldiğini söylemek maalesef günümüzde mümkün değil. Analistler, bu dönemde yaşanan yükselişlerin arkasında hiçbir sebep bulamadıklarını, bu belirsiz ortamda yaşanan yükselişin tehlikelere gebe olduğuna dair yorumlar yapıyorlar. Ancak hiçbir yorum, hiçbir iddia Bitcoin fiyatının yükselişini durduramıyor.

Bugün 16 bin 500 dolar direnci olarak bilinen en önemli direnç noktası aşıldı ve Bitcoin fiyatı 16 bin 773 dolar seviyesine kadar yükselerek yatırımcılarını memnun etti. Bitcoin fiyatındaki bu yükselişin ana sebebinin ne olduğu bilinmezken, bu dakikalarda 16.700 dolardan alıcı arayan lider coin Bitcoin’in bu hafta içerisinde 19 bin dolar seviyesini göreceğine dair yorumlar patladı. Birçok yatırımcı gelecek günlerde fiyat artışlarının devam edeceğini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu