Ana SayfaBitcoinKiyosaki: "Dolar Çökecek, Bitcoin ve Bu Altcoinleri Alın!"

Kiyosaki: “Dolar Çökecek, Bitcoin ve Bu Altcoinleri Alın!”

Takip et

Kripto para birimlerine olan desteği ile bilinen “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme geldi.

ABD dolarının zayıfladığı ile ilgili sık sık uyarılarda bulunan Kiyosaki, son paylaşımında yükselen enflasyondan ABD başkanı Joe Biden’ın sorumlu olduğunu belirterek dolarının çökmek üzere olduğunu vurguladı.

Ünlü yazar ayrıca ilerleyen zamanlarda çıkacak üçüncü dünya savaşı öncesinde yatırımcılara daha fazla altın, gümüş ve kripto para almalarını tavsiye etti.

Kripto paralar arasından da özellikle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) satın almalarını önerdi.

“Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatladı. Biden dünya sahnesinde Putin’i tokatladı. Ulusal borç çatıdan geçecek. Biden enflasyona neden oluyor ve Putin’i suçluyor.

Dolar patlamak üzere. WW3’ten önce daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana satın alın.”

Kiyosaki’nin Kripto Paralara Olan İlgisi!

Yüksek enflasyondan korunmanın yolunun kripto para birimleri olduğunu söyleyen Amerikalı işadamı, FED’in politikasının ABD dolarının sonunu getireceğini her fırsatta dile getiriyordu.

Kiyosaki yüksek enflasyon ortamında paranın değerini kaybettiği için servetini dolar olarak saklamadığını açıklamıştı.

Bitcoin’de yaşanan düşüşleri bir fırsat olarak gördüğünü belirten Kiyosaki finansal kriz ve yüksek enflasyonun yaşandığı bu dönemde Bitcoin’in doğru yatırım aracı olduğunu söylüyor.

Kiyosaki, Bitcoin’in, altının ve gümüşün insanları FED’e karşı daha güçlü ve daha akıllı yaptığını düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları