Kripto HaberleriAltcoinKodakCoin Konusunda Yeni Detaylar Geliyor

KodakCoin Konusunda Yeni Detaylar Geliyor

Takip et

Yeni nesil gelecek vaat eden altcoin seçeneklerinden birisi olarak dikkat çeken KodakCoin ile ilgili yeni bilgiler geliyor. Altcoin sistemleri konusunda her geçen gün daha farklı seçenekler bizlere sunulmaya devam ediyor. Bizde genel itibari ile bu seçenekler üzerinde daha fazla durma yoluna gidiyoruz.

Kodak şirketinin böyle bir adım atması çok da olası değildi ancak yine de bu anlamda bir adım atma yoluna gittiler. Kodak şirketinin resmen bu anlamda yatırım seçeneklerini değerlendirme yoluna gidiyor.

WENN Digital’den 50.000 Hisse Alındı

Kodak şirketinin resmi kripto parası olma yolunda ilerleyen KodakCoin ile alakalı yeni seçenekler ortaya çıkıyor. Şirket, piyasalarda var olabilmek için WENN Digital şirketinden 50.000 adet hisse satın aldı. Alınan bu hisse senetlerinin maddi değerinin ise 1,25 Milyon Dolar olduğu açıklandı.

Bildiğimiz gibi Kodak şirketinin yeni altcoin birimi için ICO süreci biraz ertelenmişti. Şirket, daha kapsamlı ve ileri seviye adımlar atabilmek için ilerliyor. Kodak şirketinden yapılan resmi açıklama ise aşağıdaki gibidir;

WENN hisselerinin değeri, gelecekteki satışla alakalı olan telif haklarına karşı bir avans olarak hizmet verecek. Avanslar iade edilmez. Gelecekteki satış lisansı tükenene kadar satışa dayalı lisans ödemesi yapılmayacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları