Kripto Para Madenciliği

Korona Virüsü Madencilik Cihazı Üreticilerini Vuruyor

Çinli kripto para madenciliği ekipman üreticileri zor dönemlerden geçmeye başladı.

Çin ekonomisi beklenmeyen ani kayıp karşısında neler olacağını ve tüm dünyanın olası salgınlar ve ani gelişmeler doğrultusunda neler olabileceği konusunda Çin’i izliyor. Pekin’den yapılan açıklamada mümkün oldukça spor salonlarına gidilmemesi, toplantıların uzaktan yapılması ve çalışanların evden çalışması öneriliyor. Birçok insan 10 günden uzun süredir evden çıkmadığını ifade ederken, bazıları ise kısa süre içerisinde maske stoklarının tükendiğini ve bu nedenle evden çıkmak istemediklerini belirtiyor.

Madencilik cihazları üretimi hasar aldı, satışlar da öyle

Kripto para birimi madenciliği cihazlarının üretiminin bu dönemde yaşanan sorunlardan dolayı hasar aldığı, kısa vadede yatırımcıların beklemediği sorunlarla karşı karşıya kalabilecekleri belirtildi.

Özellikle madencilik cihazı sipariş eden kişilerin bekledikleri tarihler tutmadığı için madencilik kazançlarında düşüş ve iflas süreçleri ile karşı karşıya kalabilecekleri açıklandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı