Kripto Para Madenciliği

Korona Virüsü Madencilik Cihazı Üreticilerini Vuruyor

Çinli kripto para madenciliği ekipman üreticileri zor dönemlerden geçmeye başladı.

Çin ekonomisi beklenmeyen ani kayıp karşısında neler olacağını ve tüm dünyanın olası salgınlar ve ani gelişmeler doğrultusunda neler olabileceği konusunda Çin’i izliyor. Pekin’den yapılan açıklamada mümkün oldukça spor salonlarına gidilmemesi, toplantıların uzaktan yapılması ve çalışanların evden çalışması öneriliyor. Birçok insan 10 günden uzun süredir evden çıkmadığını ifade ederken, bazıları ise kısa süre içerisinde maske stoklarının tükendiğini ve bu nedenle evden çıkmak istemediklerini belirtiyor.

Madencilik cihazları üretimi hasar aldı, satışlar da öyle

Kripto para birimi madenciliği cihazlarının üretiminin bu dönemde yaşanan sorunlardan dolayı hasar aldığı, kısa vadede yatırımcıların beklemediği sorunlarla karşı karşıya kalabilecekleri belirtildi.

Özellikle madencilik cihazı sipariş eden kişilerin bekledikleri tarihler tutmadığı için madencilik kazançlarında düşüş ve iflas süreçleri ile karşı karşıya kalabilecekleri açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu