Kripto HaberleriAltcoinKraken Borsası SHIB'i Listeleyecek Mi?

Kraken Borsası SHIB’i Listeleyecek Mi?

Takip et

Tüm tedirginliklere ve birçok analistin temkinli olunması ya da uzak durulmasına yönelik uyarılarına rağmen yıldızı parlamaya devam eden Shiba Inu, kripto platformlarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Kraken Borsası yayınladığı Shiba Inu (SHIB) belirtecini 2 Kasım’da listeleyebileceğine yönelik bir tweet paylaştı. Eğer 1 Kasım’da 2.000 beğeni alırsa varlığı listeleyeceğini söyleyen tweetiyle gündem olan Kraken’in söz konusu mesajı 55.300 beğeni aldı. Konu henüz netleşmiş değil ancak belirtilen tarihin bugün olduğu hesaba katılırsa gün içerisinde daha fazla Shiba Inu haberi okuyacağımız kesin.

Ekim ayında rekor yükselişlerle gündeme gelen SHIB, Dogecoin’i (DOGE) tahtından edeli beri DOGE katili olarak anılıyor. Her iki kripto para birimi de piyasa değerine göre ilk 10’da yer alıyor. Shiba Inu’nun piyasa değeri 38 milyar doların üzerinde, Dogecoin’inki ise 36 milyar dolar.

Enteresan bir geçmişi olan SHIB anonim bir geliştirici tarafından oluşturuldu. Elon Musk’ın olumsuz tweetleriyle kan kaybı yaşasa da kısa sürede toparlanmayı başaran SHIB, Robinhood tarafından listeleneceği yönündeki haberlerle adeta uçuşa geçti.

Yatırımcısına çok ciddi karlar getiren SHIB herhalde en çok Vitalik Buterin’i üzmüş olmalı. Nitekim Buterin kendisine yollanan milyarlarca dolar değerindeki SHIB jetonunun %90’ını yakmış geri kalan kısmını ise hayır kurumuna bağışlamıştı.

Eğer Kraken Borsası tarafından listelenmeyi başarırsa SHIB’in çok daha fazla prim yapacağı kesin. Konunun takibi için bizi izlemeye devam edin!

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları