BitcoinHaberlerPolkadot

Kraken CEO’su “2021 Sonunda 1 Bitcoin (BTC) 1 Lamborghini Alacak” Dedi! Polkadot’u (DOT) Övdü!

Kraken CEO'sunun açıklamalarını aktardık.

Bitcoin savunucusu olarak tanınan Kraken CEO’su Jesse Powell Bloomberg’de katıldığı bir söyleşide Bitcoin ve kripto para piyasası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Powell, Bitcoin’in değerinin şu anda olduğu gibi dolar ile ölçülemeyeceğini, değerinin tahmin edilemeyecek seviyelere ulaşacağını belirtti.

Ünlü CEO’ya göre yıl sonunda 1 Bitcoin ile 1 Lamborghini alınabilecek.

Powell, Bitcoin ve kripto para piyasasının daha iyi idrak edilebilmesi için daha somut ve ölçülebilir şeylerin değerine bakmanın doğru olacağını ifade ederek verdiği şu örnek üzerinden kendi perspektifini çizdi;

“Şu anda 1 BTC ile Tesla Model 3 alabiliyorsunuz. Yıl sonunda muhtemelen 1 Bitcoin ile 1 Lamborghini alabileceksiniz. 2023 yılına kadar bu değerin Bugatti’ye eşit olacağını düşünüyorum.”

CEO Bitcoin’in değerini spor arabalarla kıyaslayarak Bitcoin’e farklı bir bakış açısı da kazandırmış oldu.

Bitcoin’i dolar cinsinden ölçümlemenin doğru olmadığını aktaran CEO şunları söyledi;

“Kripto topluluğu için Bitcoin’i bu tarz ürünlere karşı ölçmenin daha kolay olduğunu düşünüyorum. Çünkü ileride doların nerede olacağını asla bilemezsiniz. Piyasada bir yılda 10 kat daha fazla ABD doları olabilir. Bu yüzden Bitcoin’i dolara karşı ölçmek gerçekten zor. ”

Polkadot ve Ethereum ile ilgili de konuşan CEO, NFT’lerin Ethereum ağının kullanımını iyice arttırdığını belirtti.

Polkadot’un Ethereum ile olan benzerliğine değinen CEO, “Polkadot üzerinde birçok coin piyasaya sürülüyor. Yakın tarihte Ethereum’da bulunan bir çok şeyin Polkadot’a taşınacağını göreceğimizi düşünüyorum.” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu