BitcoinHaberler

Kraken Yöneticisinden Ütopik Bitcoin Tahmini!

Dan Held, Bitcoin'in ileride 1.000.000 dolara ulaşacağını iddia etti!

Bitcoin fiyatıyla ilgili her gün yeni bir analist yorumu gündemde yer alırken şüphesiz son zamanlardaki en ütopik tahmin Kraken yöneticisi Dan Held’den geldi. Held Bitcoin fiyatının nihayetinde 1 milyon dolara ulaşacağından emin konuştu. Peki ama nasıl?

Sahip olduğu volatiltenin Bitcoin’in tanınmasındaki payı büyük olsa da Held’e göre bu hep böyle devam etmeyecek çünkü BTC önünde sonunda dijital altına dönüşmüş olacak. Gelecekte çocuklarımızın hatta torunlarımızın Bitcoin’le yatıp kalkacağını ve ünlü kripto değerin bugünkü itibari para birimleri kadar normal bir ödeme aracı haline geleceğini belirten Held, bugünkü nakit para neyse gelecekteki Bitcoin’in de aynı şey olacağını ifade etti.

Ünlü isme göre ileriki tarihlerde Bitcoin’in piyasa değeri 5 ila 100 trilyon dolar arasında olacak ve neticede yüksek volatiliteli bir varlık sıradan ve sıkıcı bir ödeme aracına dönüşecek ve tüm bunların sonunda da BTC fiyatı 1.000.000 doları görecek!

Bitcoin’in tahtının son derece sağlam olduğunu düşünen Held, hiçbir altcoinin ünlü kripto para biriminin değerini düşüremeyeceğini ve Blockchain teknolojisinin sadece Bitcoin için oluşturulduğunu ifade etti. Bu noktada yatırımcıları altcoinlere yatırım yapmama konusunda da uyaran Held’in şahsi yatırımlarını sadece Bitcoin’den yana gerçekleştirildiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu