HaberlerShiba Inu

Kraken’den Shıba Inu (SHIB) Sinyali Geldi!

Shıba Inu listelemeleri devam ediyor.

Son zamanların popüler kripto para birimi Shıba Inu önde gelen büyük kripto para borsaları tarafından listelenmeye devam ediyor.

Son olarak Gemini borsasında listelenen Shıba Inu sahiplerinin sayısı da 1 milyona yaklaştı.

Shıba Inu’nun popülaritesinden yararlanmak isteyen borsalar listeleme kararı alırken ABD’li borsa Kraken’in ürün lideri Brian Hoffman’dan SHIB listeleme sinyali geldi.

Kraken ürün lideri Hoffman, Twitter hesabından bir Shıba Inu köpeğinin bir laptopta bir şeyler yazdığı GIF paylaştı. Paylaşımına da “bu hafta için kendini iyi hissettiğini” yazdı.

Kraken borsası 2 Kasım’daki bir twitinde viral olan bir mem tokenini listeleyeceklerini belirtmişti. Ancak borsa daha sonraki açıklamasında bundan vazgeçtiklerini söyledi.

“Biz sadece, çok kapsamlı olan liste kaydı inceleme sürecimizde ilerlerken yapmamız gereken daha çok iş olduğunu söyledik. Topluluk katılımı bu sürecin yalnızca bir parçasıdır.”

Hoffman’ın bu paylaşımı Kraken borsasının Shıba Inu listelemesi için sinyali olarak yorumlanırken borsanın çelişkili açıklamaları eleştiri konusu oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Whats wrong Robin Hood and kraken people will not like you hope loose many members


Başa dön tuşu