Kripto HaberleriAnalizKripto Analisti MATIC İçin Hedef Verdi! Yükseliş Gelir Mi?

Kripto Analisti MATIC İçin Hedef Verdi! Yükseliş Gelir Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya genelinde tanınan kripto para fenomenlerinden Altcoin Sherpa, Polygon (MATIC) analizini 180 bin takipçisi ile Twitter’dan paylaştı.

Fenomen, MATIC ile alakalı çok soru aldığını belirterek ilk olarak Polygon ağının mevcut durumunu yorumladı. Sherpa, yaz aylarındaki dip seviyeden %300 yükselmesine rağmen MATIC’te yükselişin devamının mümkün olduğuna inanıyor.

“MATIC’in daha da yükselmesi için bir çok fundamental durum var. Polygon geliştiricileri harıl harıl çalışmaya devam ediyor. Blockchain ağı, büyük isimlerle ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Ağın elde ettiği kârlar ise ekosistem geliştirmelerinde harcanıyor.”

Altcoin Sherpa, yaptığı MATIC analizinde ilk hedef olarak 1.70$, ardından 2$ hedefini verse de bugün kripto piyasası düşüş yaşadı. Fenomen, gün içinde yaptığı teknik analizi güncelledi.

Kripto fenomeni, MATIC’in 0.5 Fibonacci desteğinden geri döndüğünü takipçileriyle paylaşarak şu notu ekledi:

“Polygon sağlam bir blokchain ağı. Bitcoin’de saçma sapan bir düşüş yaşanmazsa toparlanma bekliyorum. 1.07$ Fibonacci desteği etkili olmuşa benziyor.”

Bunun ardından piyasada sert bir düşüş geldi ve MATIC de 0.90 dolara kadar geriledi. Ancak orta ve uzun vadeli olarak analist MATIC’in yükselme potansiyeline hala sıcak bakıyor.

MATIC performansına güvenen uzmanlar piyasanın toparlanmasıyla MATIC’in en hızlı toparlanan altcoinlerden biri olacağını düşünüyor.

MATIC Fiyatı İçin Şaşırtıcı Anket

Altcoin Sherpa ve bir çok fenomen MATIC’te boğa tavır alırken CoinMarketCap’teki fiyat anketi kafaları karıştırdı. 3.000’den fazla kripto yatırımcısının oyladığı ankete göre MATIC, Kasım ayını 0.90$ seviyesinde kapatacak.

Polygon ağının ana tokeni MATIC fiyatının ne olacağına dair tartışmalar sürerken, projenin kullanım alanları artmaya devam ediyor. Meta, Instagram üzerinde planladığı NFT hizmetleri için Polygon altyapsını kullanacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları