coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Madencilik Firması Phoenix'e Abu Dabi'de Yoğun İlgi! Hisse Fiyatları Rekor Kırdı!

Kripto Madencilik Firması Phoenix’e Abu Dabi’de Yoğun İlgi! Hisse Fiyatları Rekor Kırdı!

Kripto para madenciliği donanım satıcısı Phoenix Group, Abu Dabi'deki ilk çıkışında hisselerinin %50'ye varan oranda yükseldiğini gördü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para madenciliği donanım satıcısı Phoenix Group Plc, 1,36 milyar Dirhem (371 milyon Dolar) toplayan ilk halka arzının ardından Abu Dabi’deki ilk çıkışında hisselerinin %50’ye varan oranda yükseldiğini gördü.

Kripto Firması Phoenix, 371 Milyon Dolarlık Abu Dabi Halka Arzından Sonra %50 Yükseldi

Hisseler Salı günü halka arz fiyatı olan 1,50 dirhemden 2,25 dirheme çıktı. Orta Doğu’da kripto ile ilgili ilk listeleme olan ve 33 kat fazla talep gören halka arz, 12 milyar dolar değerinde sipariş anlamına geliyor.

Halka arzın bireysel yatırımcılara ayrılan kısmına 180 kat fazla talep geldi.

Basra Körfezi’ndeki halka arzlar, yüksek petrol fiyatları, hükümet özelleştirme programları ve güçlü yatırımcı talebiyle desteklenerek son iki yılda büyük bir patlama yaşadı.

Bu patlama, agresif faiz artışları ve ekonomik büyümeye ilişkin endişeler nedeniyle baskı altında kalan küresel listeleme piyasasıyla keskin bir tezat oluşturuyor.

İlgili Haber  Coinbase CEO'su Brian Armstrong'dan Heyecanlandıran Solana (SOL) Açıklaması!

Abu Dabi’nin en büyük holdingi olan ve emirliğin kraliyet ailesinin önemli bir üyesi tarafından kontrol edilen International Holding Co. Ekim ayı başında Phoenix’in %10 hissesini satın aldı.

Birleşik Arap Emirlikleri kendisini kripto endüstrisi için bir merkez olarak konumlandırmaya çalışmıştı, ancak sektörün uygun şekilde denetlenmesini sağlamak ve Mali Eylem Görev Gücü’nün “gri listesinden” çıkmak için çalışırken yavaş yavaş incelemeyi sıkılaştırmaya başladı.

Dubai’nin kripto düzenleyicisi geçtiğimiz ay 18 firmaya uyum ihlalleri nedeniyle para cezası verdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail