coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaCoinbase CEO'su Brian Armstrong'dan Heyecanlandıran Solana (SOL) Açıklaması!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan Heyecanlandıran Solana (SOL) Açıklaması!

ABD'nin en büyük kripto para borsası Coinbase CEO'su, Solana (SOL) taraftarlarını heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, CEO Brian Armstrong’a göre, platformundaki işlemleri “bir saniye ve bir sentin altında” yapma iddialı hedefinin bir parçası olarak Solana (SOL) ile entegre olmayı planladığını açıkladı.

Armstrong, şirketin Lightning’i Bitcoin ve Solana gibi diğer hızlı katman-1 ağlarına entegre etmek istediğini açıkladı. Bu hamle, Coinbase platformunda katman-2 çözümlerini varsayılan hale getirmeye yönelik daha geniş bir stratejinin parçası olarak sunulacak.

Daha önceki spekülasyonlara rağmen Armstrong, Coinbase’in katman-2 ağı Base için bir token çıkarma planının olmadığını belirtti. Bu açıklama, Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal’ın gelecekte bir tokenin hayata geçirilebileceğini öne süren daha önceki bir yorumuyla çelişiyor. Bununla birlikte, bir Coinbase sözcüsü Base ağı tokeni çıkarmak için “herhangi bir plan” olmadığını doğruladı.

İlgili Haber  Grayscale, Bitcoin Fiyatında 2024 Yılında Önemli Artış Olabilir Dedi, Detayları Açıkladı!

Armstrong, Base ağının Ağustos ayında faaliyete geçmesinden bu yana kaydettiği ilerlemeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ağ, birkaç ay içinde yaklaşık 500 milyon dolar ile toplam kilitlenen değer (TVL) açısından üçüncü en büyük katman-2 haline geldi.

Şirket şimdi Base’i çeşitli uygulamalarla entegre etmek için çalışıyor. Geliştiricilerin katman-2 ile çalışmak için “çok heyecanlı” oldukları bildirildi.

Armstrong, Coinbase’deki ortalama işlemleri “bir saniye ve bir sentin altında” yapmak için iddialı bir dahili hedef belirledi. Bunu başarmak için Base’de iyileştirmeler yapılması ve katman-2’nin platformda varsayılan hale getirilmesi gerekecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

He he

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail