Bitcoin

Kripto Para Almanın Zamanı Mı?

Kripto para birimi yatırımcıları için doğru zaman olmayabilir.

Nexo

Kripto para birimi yatırımcıları için bu zamanlar doğru zaman olmayabilir. Kripto para birimlerinin bu dönemde alım için uygun zamanı olmayabilir ve beklenmedik düzeyde fiyat düşüşleri yaşanabilir. Biraz analistlerin ne dedikleri, fiyatların nereye gideceğini nasıl değerlendirdiklerini iyi takip etmek gerek. Analistler bu dönemde fiyatların daha kötü olabileceğini, beklenmedik gelişmelerin olabilecek olduğunu düşünürken yatırımcılar ise fiyatların yükselebilecek olduğunu düşünüyor bir yandan.

Yatırımcıların kısa süre içerisinde bekledikleri fiyat artışlarından bir tanesi ise 8.500 dolar seviyesi üzerine çıkılması yönünde.

Bitcoin alacak olanların bir süre bekledikten sonra alım yapması ve fiyatların yükselmesi konusunda beklediği bu dönemde alım sadece uzun vadeli olarak kazanç getirebilecek, kısa vadeli alımlar ise yeterince kazanç getirmeyebilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı