Altcoin

Kripto Para Analisti, Terra (LUNA) ve Solana (SOL) Tahminlerini Açıkladı

Önde gelen kripto para analisti InvestAnswers, son yayınında önde gelen altcoinleri yorumladı.

Kripto para sektörü yavaş yavaş yeşillenmeye başladı ve bu durum aslında altcoinlerin yeni bir ralliye hazırlanıyor olabileceklerini düşündürdü.

L1 odaklı ağların yükselişi de gözleri direkt olarak LUNA, AVAX, ETH, ADA ve bunun gibi projelere çevirdi. Ünlü bir analist ise bunlar hakkındaki yorumunu açıkladı.

İlgili Haber
Cardano (ADA) Hareketlendi, Charles Hoskinson Durumu Yorumladı!

SOL ve LUNA’da Son Durum

Popüler kripto para analisti InvestAnswers, 421.000 takipçisine yönelik yayınladığı son videosunda LUNA hakkındaki açıklamalarını paylaştı.

Analist, Terra’nın algoritmik bir stablecoin oluşturup bunu BTC ile destekleme planı nedeniyle LUNA’dan çok umutlu olduğunu aktardı.

LUNA’yı seviyorum. Planladıkları şey nedeniyle LUNA için süper bir yükseliş beklentisi içerisindeyim. Algoritmik stablecoini alıp bunu Bitcoin destekli veya kısmen Bitcoin destekli bir stablecoin yapmak her şeyi değiştirebilir. Bence bunun önünde sınır yok.”

Terra kurucu ortağı Do Kwon kısa süre önce bunu duyurmuş ve 2,5 milyar dolarlık BTC alınacağını aktarmıştı. Analist ise sadece LUNA fiyatında patlama beklemiyor.

Analiste göre Ethereum rakibi Solana da son dönemde bir hayli “sıcak” konumda. SOL’un değerinin oldukça altında olduğunu belirten analist, bunun 150 dolar direncini kısa sürede kırması bekliyor.

Solana’nın şu an en iyi akıllı kontrat platformu olduğunu aktaran analist, SOL’un 1 numara, LUNA’nın 2 numara olmasını bekliyor.

Analiste göre SOL fiyatının orta vadedeki asıl hedefi ise 200 dolar gibi gözükmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu