Cardano

Cardano (ADA) Hareketlendi, Charles Hoskinson Durumu Yorumladı!

Bugünün en hareketli kripto para birimlerinden Cardano, kurucunun açıklaması ile mi yükseldi?

Şu an için en büyük Proof-of-Stake (PoS) tabanlı blockchain ağı olan Cardano, bugün bir hayli hareketliydi. Özellikle ADA fiyatında yaşanan olumlu ivme, diğer altcoinleri de yeşile boyadı. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ise konu hakkında bir açıklamada bulundu.

İlgili Haber
Cardano Staking Havuzlarına 12 Saat İçerisinde 1.4 Milyar Dolar Aktı!

Cardano Kendine Geliyor!

Aynı zamanda Ethereum’un da kurucu ortaklarından olan Hoskinson‘un şimdiki gözbebeği ADA, son 24 saat içerisinde %11 yükseldi. 7 gün içerisinde de %35 yükseliş kaydeden ADA, son günlerin en popüler kripto para birimi. Bunun en büyük sebebi ise Cardano ekibinin ardı ardına yaptığı açıklamalar olabilir.

Cardano’nun arkasındaki IOHK şirketinin üst düzey yöneticilerinden Morgan Schofield, müjdeyi veren ilk isim oldu. Schofield, ADA’nın akıllı kontratlarının artık dört milyondan fazla NFT’ye ev sahipliği yaptığını aktardı. Buna ek olarak söz konusu NFT projelerinin 50.000’den fazla bağımsız minting politikası olduğu ve projelerin orijinalliği vurgulandı.

Cardano kurucusu Hoskinson ise konu hakkında yaptığı açıklamada, Cardano hakkında yanıldığını vurguladı. Ünlü isim, Cardano üzerinde binlerce DApp olacağını söylediği tweetini hatırlattı ve burada yanıldığını aktardı. Hoskinson yeni açıklamasında ise artık milyonlarca DApp kurulmasını beklediğini vurguladı ve çıtayı resmen yıldızlara çıkardı.

Hoskinson bu ifadesi ve tweeti ile de Cardano’nun yükselişini daha fazla kamçıladı. ADA fiyatı son 24 saat içerisinde %11 yükselerek 1 doları geçti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu