Kripto Para

Kripto Para Birimlerinin Değeri Azalıyor

Kripto para birimleri değer kaybediyor.

Kripto para birimlerinin değeri son günlerde artmaya devam ediyorken, bazı kripto paralarda değer düşüşü yaşanıyor. Birkaç gündür kripto para yatırımcıları ciddi kazanç elde ederken, yatırımcılar büyük bir beklenti ile hareket ediyor. Yatırımcılar, kısa vadede daha fazla kazanç elde edecek olduklarını düşünürken, bugün Facebook kripto parası Libra’nın tanıtılmasının ardından bazı yatırımcılar beklentilerini artırdı.

Yatırımcılar, kripto para birimi Libra’nın geleceği konusunda sorular sorarken, bir tarafta ise Bitcoin’in geleceğini merak eder durumdalar. Kripto para birimlerinin değeri artarken, bugün Libra hakkında yapılan açıklamalara rağmen henüz bir kripto para fiyatı artışı veya piyasa hacminde bir artış olmadı.

Kripto paraların değer kazanmaya başladığı bu dönemde yatırımcılar sürekli bir yükseliş beklentisi içerisinde olsa da maalesef piyasa bu talebe yanıt vermiyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusu merak edilirken, yatırımcıların bu dönemde beklentileri de sürekli olarak yükselişten yana. Bitcoin fiyatının artmaya devam etmesi durumunda kripto para birimi sahibi yatırımcıların sayısı artacak, piyasa daha fazla güç kazanacaktır.

*Bitcoin fiyatı tüm piyasayı kontrol ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu