binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Borsası Binance Bu Altcoini Listeyeceğini Duyurdu

Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoini Listeyeceğini Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, altcoin Gains Network’ü (GNS) inovasyon bölgesinde listeleyeceğini açıkladı.

Binance, Altcoin Gains Network’ü (GNS) İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

Bir yandan delist işlemlerini hızlandıran kripto para borsası Binance diğer yandan önemli gördüğü projeleri listelemeye devam ediyor. Borsanın yaptığı son açıklamada altcoin GNS’nin listeleme kararına yer verildi. Listeleme haberi GNS’nin fiyatında artışa neden oldu.

GNS Grafiği

Binance’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Binance, Gains Network’ü (GNS) İnovasyon Bölgesi’nde listeleyecek ve bu spot işlem çiftleri için 17.02.2023 11:30’da alım satımı açacak.

Yeni Spot İşlem Çiftleri: GNS/BTC, GNS/USDT

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık için GNS yatırmaya başlayabilir. GNS için para çekme işlemleri 18.02.2023 11:30 tarihinde açılacaktır.

GNS Listeleme Ücreti: 0 BNB

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar, para çekme işlemlerinin gerçek durumunu para çekme sayfasından görüntüleyebilir.

Buna ek olarak Binance, 17.02.2023 11:30’dan itibaren 48 saat içinde GNS’yi İzole Marjin üzerindeki bu yeni marjin çiftleriyle birlikte yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecektir.

Yeni İzole Marjin Çifti: GNS/USDT

Gains Network (GNS) Nedir?

Gains Network, merkezi olmayan bir kaldıraçlı ticaret platformudur. Kullanıcılara kripto para birimleri, forex ve hisse senetleri dahil olmak üzere farklı türde alım satım varlıkları sağlar. GNS, yardımcı program ve yönetişim tokenidir.

İlgili Haber  Yaşanan BUSD FUD'u, Bu Stabilcoine Yaradı! Değeri 1 Milyar Dolar Arttı!

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer tokenlara göre daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir.

Innovation Zone’da alım satım yapmadan önce tüm kullanıcıların Innovation Zone alım satım sayfasının web versiyonunu ziyaret ederek Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okuması ve İlk Feragatnamenin bir parçası olarak bir anket doldurması gerekmektedir.

Innovation Zone’daki alım satım çiftleri üzerinde herhangi bir alım satım kısıtlaması olmayacağını lütfen unutmayın.

GNS, normalden daha yüksek risk taşıyan nispeten yeni bir tokendir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalacaktır.

Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, RPL’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve tokenı takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail