Kripto HaberleriBorsaKripto Para Borsası Binance Marjin İşlemlerden Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Kripto Para Borsası Binance Marjin İşlemlerden Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Margin, altcoin SNM’yi 19 Nisan 2023 tarihinde saat 06:00’da İzole Margin’den kaldıracağını duyurdu. Bu karar, platformun belirli varlıkları kaldırarak portföyünü optimize etme pratiğinin bir parçası olarak alındı.

Binance, Altcoin SNM’yi Marjin İşlemlerden Kaldıracağını Açıkladı

SNM, yani SONM, bir bulut işlemcisi ağı ve aynı zamanda kripto para birimidir. SONM, kullanıcıların bilgi işlem kaynaklarına ihtiyaç duyduklarında, bunları tek bir ağda toplayarak kaynakları verimli bir şekilde paylaşmalarına olanak tanır. Ayrıca, veri merkezlerine veya bulut hizmetlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Binance, Isolated Margin hesaplarından SNM’yi kaldırırken, diğer varlıkların alım satımına devam edilecektir. Kullanıcıların SNM bakiyelerini, işlem yapmadan önce çekmeleri veya İzole Marjin hesaplarına transfer etmeleri gerekmektedir.

Bu hamle, Binance’in portföyünü optimize etme çabalarının bir parçasıdır ve platformun mevcut piyasa koşullarına uyum sağlamak için yapabileceği her şeyi yapmaya çalışmasıyla ilgilidir. Binance, kullanıcılarının çıkarlarını her zaman öncelikli tutarken, değişen piyasa koşullarına uyum sağlamaya çalışmaktadır.

İlgili Haber
Rekt Capital Bitcoin Dominansını Değerlendirdi: "Altcoin Sezonunun Başlaması İçin..."

Binance’tan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Binance Margin, SNM’yi 2023-04-19 06:00’da İzole Margin’den çıkaracaktır.
İzole Marjin Çifti: SNM/BUSD

2023-04-05 06:00’da, Binance SNM/BUSD izole marjin borçlanmasını askıya alacaktır.

Binance, 2023-04-19 06:00’da kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek. SNM/BUSD izole marjin çiftindeki bekleyen tüm emirleri iptal edecektir.

Kullanıcıların ödenmemiş İzole Marjin kredileri varsa, İzole Marjin hesaplarında tutulan SNM varlıkları satılabilir. Daha sonra bu çifti İzole Marjin’den çıkaracağız.

Kullanıcıların listeden çıkarma işlemi sırasında pozisyonlarını güncelleyemeyeceklerini ve 2023-04-19 06:00’da marjin ticaretinin durdurulmasından önce pozisyonlarını kapatmaları ve/veya varlıklarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmaları önemle tavsiye edilir. Binance, olası kayıplardan sorumlu olmayacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları