binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaKripto Para Borsası Coinbase'in Bilançosu Açıklandı! İşte Beklenen Kritik Veri

Kripto Para Borsası Coinbase’in Bilançosu Açıklandı! İşte Beklenen Kritik Veri

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase 4. Çeyrek Gelirleri 629,1 milyon dolar olarak açıklandı, tahmini 581.1 milyon dolardı.

Coinbase hisseleri gelir artışıyla %7 sıçradı.

Bu durum, CEO Brian Armstrong’un ABD’li düzenleyicilerle kripto para saklama, stake etme ve stablecoin’lerin güvenliği konusunda şiddetli bir savaşa girmesi ve şirketin kasasını boşaltma tehdidinde bulunan bir belirsizlik alanı yaratmasıyla ortaya çıktı.

Coinbase’in alım satım ücretlerine olan bağımlılığı, şirketi düzenleyici fırtınayı atlatmak amacıyla yeni gelir akışları keşfetmeye zorlayan zayıf noktası oldu.

Bununla birlikte, Coinbase’in Eylül ayı sonunda 5 milyar dolar nakit ve eşdeğer varlığa sahip olması, kripto para kışını atlatmasına olanak sağlayabilir.

Coinbase hisseleri 2023’e hızlı bir yükselişle başladı ve Cuma günkü kapanışa kadar %80’den fazla artış gösterdi. Ancak geçen yıl boyunca hisse senedi değerinin yaklaşık üçte ikisini kaybetti.

İlgili Haber  Eski SEC Üyesinden Kripto Para Uyarısı: "Derhal Bunu Yapın!"

Coinbase, müşterilerin coinleriyle söz konusu platformlara güvenip güvenemeyeceği konusunda endüstri çapında bir sorun haline gelen geçen yılki kripto çöküşünün sonuçlarıyla mücadele ediyor. Platformun toplam varlıklarının, önceki iki yıldaki en düşük miktarı olan 88.8 milyar dolara ulaşması bekleniyordu.

Geçtiğimiz hafta JPMorgan ve D.A. Davidson analistleri, Coinbase’in özellikle kripto stake ve saklama hizmetlerini içeren ticari olmayan iş kolları, abonelikleri ve hizmetleri için tahminlerini revize etti. D.A. Davidson ayrıca Coinbase’in hisse senedini Satın Al’dan Nötr’e düşürmüştü.

SEC’in son yaptırım eylemleri, Coinbase’in stake ve saklama işlerinin tehdit altında olup olmadığına dair soruları gündeme getirdi.

Coinbase, 2022’nin ilk yarısında 1 milyar doların üzerinde harcama yaptıktan sonra, Haziran 2022’den bu yana 2.110 çalışanı işten çıkardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail