HaberlerKripto Para

Kripto Para Destekçisi İki Seyahat Devi Şirket, Güçlerini Birleştirdi!

Travala.com ve TravelByBit birleşerek tek platform haline geldi.

Dünyaca ünlü otel rezervasyon hizmeti Travala.com ve uçuş rezervasyon sitesi TravelByBit güçlerini birleştirme kararı aldı. Platformlarını birleştirme kararı alan iki şirket, bundan böyle Blockchain destekli tek bir platform üzerinden hizmet verecekler.

Böylece 2 milyonu aşkın otel ve 600 hava yolu tek bir platformda birleşerek müşterilere daha iyi hizmet vermeye başlayacak. Binance tarafından desteklenen her iki şirket de kripto paraları destekliyor.

Bilindiği gibi Travala.com 25’ten fazla önde gelen kripto para birimini desteklemenin yanı sıra kendi tokenı olan AVA ile de hizmet sunuyor. Bir süre sonra TravelByBit tarafından da desteklenecek olan AVA müşterileri özel indirim, çeşitli hediye ve puan toplama imkanlarına sahip olacaklar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu