coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Gazetecisi Charles Gasparino, BlackRock'ın Bitcoin Spot ETF'ler İçin Onay Beklediği...

Kripto Para Gazetecisi Charles Gasparino, BlackRock’ın Bitcoin Spot ETF’ler İçin Onay Beklediği Tarihi Açıkladı

Charles Gasparino, yaptığı paylaşımında Bitcoin Spot ETF'ler başvuranı BlackRock'ın onay beklediği tarihi açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para gazetecisi Charles Gasparino’nun kaynaklarına göre, dünyanın en büyük para yönetim firması BlackRock, Çarşamba günü yeni Bitcoin spot ETF’si için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) onay bekliyor.

Charles Gasparino’ya göre diğer şirketler de aynı gün onay bekliyor. Çarşamba günü halihazırda SEC’in son karar verme tarihi olarak biliniyor ve BlackRock kaynakları da böylece son karar tarihinden önce bir onay beklemediklerini belirtmiş oldu.

İlgili Haber  5 Büyük Altcoin Balinası Bugün Geniş Çaplı Alım Satımlar Yaptı: İşte On-Chain Verileri

Haber, şirket içinde işten çıkarmaların yaklaştığı haberlerinin ortasında geldi. BlackRock, önümüzdeki günlerde küresel işgücünün yaklaşık yüzde 3’ünü, yani yaklaşık 600 çalışanı etkileyecek işten çıkarmaları duyurmayı planlıyor. Konuya aşina bir kaynağa göre, henüz rapor edilmemiş olan bu işten çıkarmalar şirket içinde rutin olarak nitelendiriliyor. Geçtiğimiz yıl BlackRock, çalışan performans ölçütlerine dayalı olarak benzer bir işten çıkarma turu gerçekleştirmişti.

BlackRock, 2023’ün üçüncü çeyreğini yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 9 trilyon dolar ile tamamladı. Ancak şirket, dalgalı finansal piyasalar nedeniyle 2022 yılında 10 trilyon doların üzerinde bir zirveye ulaştığından bu yana önemli varlık düşüşleri yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail