AnalizKripto Para

“Kripto Para Piyasasında Yatırım Yapmanın Tam Zamanı Olabilir”

Kripto para piyasasında uzun vadeli bir yatırım için en doğru zaman bu zaman olabilir mi?

Kripto para birimlerinin değerinin 2 gün içerisinde ne kadar değiştiği tüm piyasada bulunanları şaşırttı. Kripto para piyasasında yeni bir yatırım yapmanın doğru zamanı olup olmadığı konusu soru işaretlerine sebep olurken bazı yatırımcılar bu konuda ne kadarlık bir yatırıma kadar güvenle yatırım yapabileceklerini, bazıları ise 7.100 dolardan Bitcoin’e yatırım yapmanın riski olup olmadığını sorguluyor.

Kripto para piyasasında bu dönemde yatırım yapmak herkes için olmasa bile birçok kripto para birimi yatırımcısı ve analisti için iyi bir tercih ve karar olabilir. Zira BTC’nin 6450 dolar seviyesine kadar düşüp tekrar güç toplayarak 7000 doların üzerine çıkması ve yaklaşan halving olayının etkileri göz önünde bulundurulduğunda orta ve uzun vadedeki olumlu tahminler artmış durumda.

Zira kısa vadeli olarak yatırımlarda bile bu dönemde kazançlar yükselişe geçecek gibi görünüyor ve bu durumun 8.000 dolara yükselmesi beklenen Bitcoin fiyatı dolayısı ile kısa vadede bile kazanç getireceği öne sürülüyor.

Bitcoin hakimiyetinin yüzde 68,2 seviyesine yükseldiği şu günlerde altcoinlere yatırım yapmanın oldukça riskli olduğu düşünülürken, özellikle de XRP’nin yatırım için en uygun olmayan zamanlardan bir tanesinden geçtiği iddia edilmekte.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu