Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Platformu 100 Milyon Dolarlık Fonla Yatırım Yapacağı Projeleri Açıkladı!

Kripto Para Platformu 100 Milyon Dolarlık Fonla Yatırım Yapacağı Projeleri Açıkladı!

Takip et

Singapur merkezli DeFi hizmetleri şirketi Cake DeFi, son zamanların en dikkat çeken teknolojilerinden biri olan Web 3’e yatırım yapmak için 100 milyon dolarlık girişim kolunu başlattıklarını duyurdu.

Şirket “Cake DeFi Ventures” adlı yatırım fonu ile Web3, Metaverse, NFT oyun ve fintech projelerine yatırım yaparak şirketin büyümesini hızlandırmayı hedefliyor.

“Fon, Web3, Metaverse, NFT alanı, oyun, e-spor ve fintech alanlarındaki teknoloji girişimlerine yatırım yapmaya odaklanacak.”

Cake DeFi kurucu ortakları Julian Hosp ve U-Zyn Chua tarafından yönetilecek olan fon, dünya çapındaki girişimleri ve küresel yatırım fırsatlarını takip edecek.

Fon yöneticilerinden Julian Hosp , Cake DeFi’nin Singapur ve Güneydoğu Asya’nın en hızlı büyüyen platformu olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Cake DeFi Ventures’ı piyasaya sürerek, dünyaya kripto para birimi ve blok zinciri yeteneklerini getirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda yatırım yaptığımız projelere küresel ölçekte güçlü bir destek olabiliriz.”

Yeni fon ile açıklama yapan U-Zyn Chua ise “Birden çok blok zinciri desteğimizin bir uzantısı olarak, Cake DeFi’nin ana faaliyet alanına sinerji getiren şirketlere yatırım yapmak, Web 3 tekliflerimizi geliştirmemize imkan sağlayacaktır.” dedi.

Cake DeFi, “Cake DeFi Ventures” fonu kapsamında ilk yatırımını The Edge of Company adlı teknoloji şirketine yaptı. Ancak anlaşmanın detayları açıklanmadı.

Cake DeFi ayrıca geçtiğimiz yıl içinde hızla büyüyerek kullanıcı kitlesini 2021’in sonuna kadar 10 kat artırdı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları