binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Platformunda Kargaşa: Eski Çalışan "Sahte Altcoin Basılacağını" İddia Etti!

Kripto Para Platformunda Kargaşa: Eski Çalışan “Sahte Altcoin Basılacağını” İddia Etti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DeFillama’nın 0xngmi takma isimli çalışanı Twitter üzerinden paylaştığı mesajında platformun kurucusunun kimsenin istemediği bir altcoini piyasaya süreceğini iddia etti ve bu yüzden kendisinin platformu forkladığını bildirdi.

Defillama’nın Eski Çalışanı, Platformun Sahte Bir Altcoin Basacağını İddia Etti

Bununla birlikte çalışanın iddiasına göre düşmanca bir şekilde ele geçirilmeye çalışılan platformda söz konusu kurucu isim, resmi Twitter hesabını ve ayrıca domain adresini de kontrol ediyor. Buna ek olarak söz konusu kurucu, ekibin geri kalanının buna karşı çıkmasına rağmen DeFiLlama’ya ait bir altcoin çıkarmaya çalışıyor.

0xngmi, hesaplarının hacklenmediğini zincir üzerinde doğruladı ve Twitter’da “Bizi temsil etmeyen bir token başlatmak için devam eden bir girişim var, bununla ilişkilendirilmek istemiyoruz.” dedi.

Defillama kısa bir süre attığı tweet’inde bir altcoin çıkarabileceklerine dair sinyaller vermişti.

Llama Corp. adlı şirket, 0xngmi’nin eylemlerinin kendilerinden bağımsız olduğunu öne sürerek düşmanca bir hareketin söz konusu olduğunu reddetti.

İlgili Haber  Şangay Güncellemesi Sonrası Stake'ten Çıkan Ethereum'lar Fiyatı Düşürür Mü? Analist Değerlendirdi!

Şirketten yapılan açıklamada, “Llama Corp. son üç yıldır olduğu gibi DefiLlama’yı çalıştırmaya devam edecektir” denildi ve eklendi:

“0xngmi’nin eylemleri üzüntü vericidir. Olayları özel ve dostane bir şekilde çözmeyi umuyoruz.”

0xngmi’nin forkladığı platform şu anda Llama.fi olarak hizmet veriyor.

DefiLlama Round Up Telegram hesabındaki bir gönderide şu ifadeler yer aldı:

“0xngmi ve birkaç ekip üyesi kural tanımaz hale geldi, DefiLlama IP’sini ve topluluğunu aktif olarak ele geçirmeye çalışırken, gerçek sahibinin düşmanca bir şekilde yönetimi ele geçirdiğini iddia ediyorlar.”

Bununla birlikte uzmanlar, olaylar netleşene kadar DefiLlama bağlantılı herhangi bir altcoinden uzak durulması gerektiğini belirtiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail