binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Yatırım Firması Hacker Saldırısının Kurbanı Oldu! Hedge Fonunun Önemli Bir...

Kripto Para Yatırım Firması Hacker Saldırısının Kurbanı Oldu! Hedge Fonunun Önemli Bir Kısmı Çalındı!

Önde gelen bir kripto para yatırım firmasının hacker saldırısının kurbanı olduğu ve ana hedge fonunun kısmen boşaltıldığı bildirildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg’in raporunda yer alan kaynaklara göre, önde gelen bir kripto para yatırım firması olan BlockTower Capital’in bir hacker saldırısının kurbanı olduğu ve ana hedge fonunun kısmen boşaltıldığı bildirildi.

BlockTower Capital’in Ana Hedge Fonunun Hacker Saldırısında Hedef Alındığı Bildirildi

Bugün yayınlanan rapor, hackerların BlockTower’ın ana hedge fonunu tehlikeye attığını ve fonun varlıklarının önemli bir kısmının ortadan kaybolmasına yol açtığını ortaya koydu.

Çalınan fonların tam miktarı firma tarafından açıklanmadı ve ihlalden sorumlu hackerlar hala yakalanamadı.

BlockTower, olayla ilgili olarak hızlı bir şekilde harekete geçti ve konuyla ilgili kapsamlı bir soruşturma yürütmek için blockchain uzmanlarının yardımına başvurdu. Bununla birlikte, firma devam eden soruşturmayla ilgili daha fazla ayrıntı veya yorum sunmadı.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! Üç Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Bu, BlockTower’ın varlıklarını korumada ilk kez karşılaştığı zorluklar değil. Şubat 2023’te, firmanın ayrı bir dolandırıcılık olayında 1,55 milyon dolar değerinde TrueFi tokenini kaybettiği bildirilmişti.

Bloomberg’e göre ayrıca geçen yıl BlockTower, bir zamanlar toplam 100 milyon doların üzerinde varlığı yöneten bir kripto fonunu tasfiye etmişti.

Bu aksiliklere rağmen BlockTower, 2017’deki kuruluşundan bu yana kripto para yatırım ortamında önemli bir varlık göstermeye devam etti.

Dealroom’un verilerine göre firma, Dapper Labs, Sky Mavis ve Aptos Labs gibi kripto ve Web3 alanındaki önemli projelerin desteklenmesinde yer aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail