Kripto HaberleriAnalizKripto Para Yatırımcıları Beklemede

Kripto Para Yatırımcıları Beklemede

Takip et

Kripto para yatırımı yapan yatırımcılar şu aşamada Bitcoin fiyatlarında bir süredir yaşanan gerileme dolayısı ile beklemeye geçmiş durumda. Kripto paralara yatırım yapmak isteyen birçok yatırımcı ise şu aşamada yatırımlarının yeterli olduğuna inandıklarına değinerek, gelecek haftalarda Bitcoin fiyatlarında yaşanacak olan denge durumuna göre yatırımlarını daha üst düzeye çıkarabilecek olduklarını ifade etti.

Bazı yatırımcılara göre şimdilik bu dönemde kripto paralara yatırım yapmak oldukça mantıksız ve daha düşüş yaşanmaya devam ederken yüksek fiyattan yatırım yapmak kazanç ve gelir konusunda bir takım problemleri beraberinde getirebilecek bir durum olarak gösteriliyor.

Bazı Yatırımcılar Akıllı

Bazı yatırımcılar ise daha akıllı bir şekilde davranarak kazandıkları kadar parayı Bitcoin‘de tutmaya devam ettiklerini, olası bir durumda zarar etmelerinin mümkün olmadığı üzere kar etmelerinin de mümkün olmadığını ifade ediyorlar. Bu yatırımcılar kripto paralar konusunda akıllıca davranırken, yatırımcıların genel kanısı ve gördükleri durum ise Bitcoin’in şu aşamada pek fazla yükseliş yaşamayacak olduğu yönünde.

  • Bitcoin fiyatlarında sürekli değişken bir durum mevcut olduğundan dolayı şu aşamada beklemek en iyisi olarak değerlendiriliyor.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları