binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberler''Kripto Paralar Hiçbir Şekilde Yasal Düzenleme Görmeyecek''

”Kripto Paralar Hiçbir Şekilde Yasal Düzenleme Görmeyecek”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase ve HackerOne yönetim kurulu üyesi Kathryn Haun, kripto paralar hakkında ortaya attığı ifadeler ile gündemin birinci sırasına yerleşti. Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili olarak uzun yıllar boyunca devletler tarafından hiçbir şekilde düzenleme yapılmayacak olduğunu iddia eden Haun, blockchain teknolojisi ile ilgili de hiçbir şekilde uzun yıllar boyunca yasal düzenleme yapılmayacak olduğunu doğruladı.

Kripto paralar hakkında uzun süreden beridir hükümetler tarafından yeni düzenlemelerin devreye alınmasına yönelik adımlar atılmış ve bu konuda yasal düzenlemeler Güney Kore ile ABD tarafından yapılmaya başlanmıştı.

Yasal Düzenlemeler Yapılmayacak Diye İfade Kullandı

Kripto paraların yasal düzenleme görmeyecek olduğunu iddia eden Haun’a kullanıcılar ”nasıl düzenleme görmeyecek? Şimdiden birçok hükümet yasal adımlar atarak vergi almaya başladı bile” sözleri ile tepki gösterdi.

Coinbase ve HackerOne yönetim kurulu üyesi Kathryn Haun, kripto paraların düzenlenmesi adına atılacak olan adımlar ve gelecekte neler olacağını tahmin etmezken, sadece basit ifadeler kullanması dolayısı ile de tepki gördü. Coinbase yönetim kurulundan ise bu açıklamalar ile ilgili açıklama yapılmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail