Haberler

”Kripto Paralar Hiçbir Şekilde Yasal Düzenleme Görmeyecek”

Coinbase ve HackerOne yönetim kurulu üyesi Kathryn Haun, kripto paralar hakkında ortaya attığı ifadeler ile gündemin birinci sırasına yerleşti. Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili olarak uzun yıllar boyunca devletler tarafından hiçbir şekilde düzenleme yapılmayacak olduğunu iddia eden Haun, blockchain teknolojisi ile ilgili de hiçbir şekilde uzun yıllar boyunca yasal düzenleme yapılmayacak olduğunu doğruladı.

Kripto paralar hakkında uzun süreden beridir hükümetler tarafından yeni düzenlemelerin devreye alınmasına yönelik adımlar atılmış ve bu konuda yasal düzenlemeler Güney Kore ile ABD tarafından yapılmaya başlanmıştı.

Yasal Düzenlemeler Yapılmayacak Diye İfade Kullandı

Kripto paraların yasal düzenleme görmeyecek olduğunu iddia eden Haun’a kullanıcılar ”nasıl düzenleme görmeyecek? Şimdiden birçok hükümet yasal adımlar atarak vergi almaya başladı bile” sözleri ile tepki gösterdi.

Coinbase ve HackerOne yönetim kurulu üyesi Kathryn Haun, kripto paraların düzenlenmesi adına atılacak olan adımlar ve gelecekte neler olacağını tahmin etmezken, sadece basit ifadeler kullanması dolayısı ile de tepki gördü. Coinbase yönetim kurulundan ise bu açıklamalar ile ilgili açıklama yapılmadı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu