bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberler''Kripto Paralar Küresel Bankacılığa Tehdit Değil''

”Kripto Paralar Küresel Bankacılığa Tehdit Değil”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

JPMorgan Chase’in CEO’su Jamie Dimon, bugün kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamada, kripto para birimlerinin küresel bankacılık sistemine veya bankalara herhangi bir tehdit oluşturmasının henüz kısa vadeli olarak mümkünatının olmadığını ve yakın gelecekte bundan endişe etmenin yersiz olduğu hakkında açıklama yaptı. Kripto para yatırımcılarının bugün bu korku ile hareket etmediği biliniyor olmasına rağmen bankaların Bitcoin ile ilgili zaman zaman endişeleri olduğuna dair çıkan bir takım yeni haberler olabiliyor ve bu kripto para haberleri nedeniyle bankaların ne düşündüğünü tahmin edebilmek pek doğru olarak mümkün olamıyor.

JPMorgan Chase’in CEO’su Jamie Dimon, kripto para yatırımlarının değeri hakkında yaptığı açıklamada bugün sabit bir değere sahip olmayan Bitcoin’e karşı küresel bankacılığın her gün 6 trilyon dolarlık işlemi gerçekleştirdiğini ve bu işlemlerin her yıl giderek çok daha fazla talep ve arzı görmeyi sürdüreceğinin kendileri tarafından görülebilir olduğunu açıkladı.

JPMorgan Chase’in CEO’su Jamie Dimon, bankaların korkmaması gerektiğini açıklarken, bir taraftan da bankaları bu açıklamaları ile sabit olarak kalmamaları hususunda uyarmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları